Vytautas Mineral SPA

Par viesnīcu

Modernā SPA viesnīca Vytautas Mineral SPA 4* harmoniski iekļaujas dziedniecisko ūdeņu paradīzes Birštonas ainavā, kur tā rāmi dus ezera krastā. SPA centra trumpis un arī visa reģiona lepnums ir unikālais minerālūdens, kas satur 70 aktīvus minerālus ar īpašām dziednieciskām īpašībām. Iegūto minerālūdeni izmanto SPA procedūrās, kas piemērotas gan pieaugušajiem, gan bērniem, kā arī baseinos un ēdienu pagatavošanā, tādējādi ārstniecisko ietekmi sajutīs ikviens. Vytautas Mineral SPA ir atzīts par inovatīvāko un profesionālāko SPA centru Baltijā. Turklāt, gardēži uzslavēs izsmalcinātos gourmet šedevrus a la carte restorānā un Eiropas virtuves ēdienus bufetes tipa restorānā, kas gatavoti no Birštonas reģiona zemnieku audzētajiem sezonālajiem produktiem.

Atpūtas piedāvājumi

Šajā viesnīcā šobrīd nav aktuālu SPA piedāvājumu

Saņem paziņojumu, tiklīdz viesnīcai ir piedāvājumi

Ko izbaudīt Vytautas Mineral SPA?

SPA centrs

Lieliska vieta, kur relaksēsieties un izbaudīt ārstnieciskā minerālūdens pozitīvo iedarbību uz savu labsajūtu un veselību. Turklāt, plašais SPA procedūru klāsts un prasmīgie SPA meistari ikvienu pacels debesīs!

SPA centra piedāvājumā:

 • minerālūdens baseins ar masāžas strūklām
 • milzu burbuļvanna ar 26 sēdvietām
 • baseins bērniem ar strūklakām
 • sporta peldbaseins
 • Himalaju sāls istaba
 • Vytautas minerālu mitrā sauna
 • ārstniecisko augu un tvaika saunas

Atsauksmes

GoSPA klientu viesnīcas novērtējums:

8.5/10

Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
SPA un baseins
Ģimenei draudzīgs

  9.5

  Gunita
  Ērts, moderns, spa centrs.

  9.3

  Iveta
  Izcila viesnica, ļoti laba publiskā SPA zona, labas pirtis, viss jauns, kaut ari daudz apmekletaju, pietika vietas, izcilas brokastis, jauka Birštonas pilsēta.

  5

  Iveta
  Ļoti omulīga un skaista atpūtas vieta ar ļoti gādīgu un izpalīdzīgu peronālu. Garšīgas un bagātīgas brokastis, vakariņas.

  6.8

  Jānis
  Viesnīca bij skaista, brokastis bij ideālas,bet nepatika Spaa darbinieki,kas pec plkst 20.00 trieca ārā no spā zonas ar berniem-pieagušos nē. Beigu beigas pat izsauca administrāciju, kuriem ari pats personigi paskaidroju,kad es esmu samaksājis gandrīz 300 eur ,un ne jau tāpec lai sedètu nummuriņā,bet gan lai baudītu spaa priekus! Tas arī viss,Paldies!

  8.2

  Lāsma

  10

  Madara

  10

  Milan

  8.8

  Normunds
  Ļoti jauka, jauna SPA viesnīca ar labu servisu skaistā vietā.

Izdevīgākie SPA atpūtas piedāvājumi Tavā e-pastā!