SPA Vilnius Druskininkai

Par viesnīcu

Lietuvas dienvidos, populārajā Druskininku kūrortpilsētā, Nemūnas upes krastos atrodas viesnīca SPA Vilnius Druskininkai 4*, kas piedāvā augsta līmeņa SPA atpūtu un atveseļojošas procedūras ar ārstnieciskajām dūņām un minerālūdeni, kurš ietek no divpadsmit blakus esošajiem avotiem. Mierīgā gaisotne, SPA rituāli, minerālūdens baseins un saunas nodrošinās dziļas relaksācijas baudījumu. Aktīvākai laika pavadīšanai pieejama boulinga zāle, biljarda galdi un fitnesa centrs. Arī par mazajiem viesiem šeit ir padomāts. Tie var nodoties spēlēm rotaļu istabā un āra laukumā. Turpat netālu atrodas arī Druskininkai akvaparks. Gardas maltītes un atspirdzinošus dzērienus piedāvā viesnīcas restorāns, kafejnīca un SPA bārs.

Atpūtas piedāvājumi

Šajā viesnīcā šobrīd nav aktuālu SPA piedāvājumu

Saņem paziņojumu, tiklīdz viesnīcai ir piedāvājumi

Ko izbaudīt SPA Vilnius Druskininkai?

SPA centrs

Moderns SPA centrs, kurā baudīt Druskininku dziedinošā minerālūdens ietekmi un relaksējošu SPA atpūtu dažādās procedūrās.

SPA centra piedāvājumā:

 • minerālūdens baseins
 • burbuļvannas
 • saunu komplekss
 • turku pirtis

Atsauksmes

GoSPA klientu viesnīcas novērtējums:

8.9/10

Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
SPA un baseins
Ģimenei draudzīgs

  9.7

  Agnija

  Viesnīca atbilst visām ekspektacijām par SPA viesnīcu, sniegtie pakalpojumi augstā līmeni; ērtas gultas, labi spliveni, tumšas žalūzijas un klusums ir galvenais, lai spētu pilnībā relaksēties. Noteikti agriezīsimies šajā vietā atkārtoti.


  10

  Agnija

  Go Spa konsultanta sastādītais procedūru laiku saraksts krietni atšķīrās no faktiskā procedūru laika saraksta, kuru iedeva reģistrējoties viesnīcā. Tas nedaudz lika pārmainīt ieplānoto dienas grafiku. Savādāk - viesnīca izcila un piedāvāto procedūras fantastiskas un cenas ļoti draudzīgas.


  9

  Alans

  10

  Aleksandra

  Klusa vieta, izcila vieta atpūtai no saspringta darba. Izsmalcināta ēdināšana - plašs zviedru galds brokastīs un pusdienās , laipna apkalpošana vakariņās restorānā.  Nedēļas nogalēs restorānā un bārā skan dzīvā mūzika. SPA procedūru kompleksā bija  patīkami baudīt procedūras - gan personāla kompetences, gan atbilstoša telpu dizaina dēļ. Viesnīca gadā par vecākiem ar bērniem -  piedāvā SPA procedūras arī bērniem no 6 gadu vecuma, ir bērnu rotaļu laukumiņš un rotaļu istaba ar auklīti. 

  Ne mirkli nenožēlojam savu izvēli. Ar prieku atgriezīsimies vēl! 


  8.5

  Andris

  Ļoti patika viesnīca, neskatoties uz to, ka standarta numuriņš ir diezgan mazs, toties ļoti tīrs un praktisks.

  Patika ēdināšana, ir padomāts par gaļas nēēdājiem.

  Kā trūkumu jāmin baseina ūdens temperatūra - bija tiešām auksts ūdens.

  Mums bija masāžas programma. Tā bija lieliska, personāls savos uzdevuma augstumos, tā tiešām bija bauda.

  Vienvārdsakot - iesakām.


  8.3

  Anete

  8.7

  Anna

  Numura istaba ļoti maza. Ir tikai nedaudz vietas ap gultas. Zviedru galds varētu būs atbilstošāks 4 zvaigžņu viesnīcai. Pirtis vakaros pa aukstu. Pārējais ok. 


  9.5

  Arturs

  9

  Benita

  7.5

  Dace

  8.7

  Elīna

  9.7

  Elina

  9.3

  Ginta

  7.7

  Ģirts

  8.7

  Gita

  Ērta, tīra viesnīca. Smaidīgs un atsaucīgs personāls. Liels SPA komplekss. Klusa, zaļa vieta. Tikai žēl, ka tik tālu jābrauc. Un nākošreiz visdrīzāk tomēr jāpasūta pa tiešo, jo tā sanāk daudz lētāk;)


Izdevīgākie SPA atpūtas piedāvājumi Tavā e-pastā!