SPA Vilnius Anykščiai

Par viesnīcu

Meža ielokā, pie Šventoji upes atrodas neliela, moderna viesnīca SPA Vilnius Anykščiai 4*. Piemērota izvēle tiem, kas vēlas baudīt mierpilnu SPA atpūtu ainaviskā vidē un sajust augstvērtīga minerālūdes labvēlīgo ietekmi uz savu veselību un labsajūtu. Plašais SPA procedūru piedāvājums ļauj palutināt gan pieaugušos, gan bērnus un baudīt dziļu un harmonisku atpūtu. Viesnīcas restorāns rūpējas par gardām maltītēm viesiem ar visdažādākajām gaumēm. Papildus kvalitāti tām piešķir pašu EKO dārzā audzētie sezonas labumi. Īpaši padomāts arī par veģetāriešiem un diētiska uztura piekritējiem.

Atpūtas piedāvājumi

Šajā viesnīcā šobrīd nav aktuālu SPA piedāvājumu

Saņem paziņojumu, tiklīdz viesnīcai ir piedāvājumi

Ko izbaudīt SPA Vilnius Anykščiai?

SPA centrs

Vieta, kur atslēgties no ikdienas raizēm un uzlabot veselību un pašsajūtu baudot dziedinošā minerālūdens spēku, kā arī prasmīgu meistaru veiktās SPA procedūras.

SPA centra piedāvājumā:

 • baseins ar minerālūdeni
 • turku tvaika pirts
 • sauna
 • bērnu baseins
 • burbuļvanna

Atsauksmes

GoSPA klientu viesnīcas novērtējums:

8.8/10

Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
SPA un baseins
Ģimenei draudzīgs

  4.8

  Alda
  Ļoti laba atrašanās vieta. Labas brokastis. SPA apmierinošs. Piedāvājumā bija iekļautas vakariņas, tikai personāls, kad ieradāmies nepateica, ka pirmajā vakarā tas nebūs iespējams, jo būs koncerts. 20.00, kad gribējām iet vakariņās, bijām nepatīkami pārsteigtas.

  9.3

  Aleksandrs
  Esam ļoti apmierināti ar šajā SPA viesnīcā pavadīto laiku.

  9.3

  Antons

  10

  Ausma
  Viss bija jauki. Vienīgi bija vajadzīga informācija par to, ka ir iespēja apmeklēt trenažieru zāli un līdz ar to ir nepieciešamas attiecīgs apavs un kāds apģērba veids. Tāpat nebija informācijas par rīta vingrošanu. Pārējais tiešām ļoti jauki. Pat ceļvedis pa Anīšķiem bija dabonams latviešu valodā. personāls ļoti laipns, draudzīgs. Brokastu piedāvājums ļoti daudzveidīgs, gan gaļēdājiem , gan arī tiem kuri ar to nedraudzējas. Viennozīmīgi tur varētu atgriezties.

  9.3

  Baiba

  Ideāla vieta labai atpūtai gan divatā gan ģimenēm ar bērniem, ļoti laba virtuve, bija ļoti garšīgas vakariņas un bagātīgas brokastis. Noteikti brauksim vēl.

  Pie mīnusiem varētu piebilst, ka istabiņa bija vēsa. Recepcijā kad iečekojāmies apkalpojošais personāls nebija laipns,varēja vairāk paskaidrot kas kur atrodas viesnīcā un par sniegtajiem pakalpojumiem un procedūrām.


  9.7

  Dace
  Paldies, novertejums ir labs:)

  9.2

  Diāna

  9.3

  Gerda

  Būtu bijis łoti jauki, ja gospa mājas lapā būtu norādīts, ka viesnīca būtīgā ir nesmēkētāju, jo, mums, kā smēkētājiem, tas ir nozīmīgs jautājums izvēloties atpūtu! Ja būtu bijis zināms šis apstāklis, neizvēlētos šo viesnīcu!


  9.7

  Ilmars

  We visited hotel and Spa in our wedding anniversary, it was great! Nice, tidy hotel in Scandinavian stile. Friendfull staff, local food, quiet place. Very useful hotel for families with children to have a nice weekend together. A lot of possibilities for outdoor activities near the hotel.  


  9.7

  Ilze

  Sveiki !

  Meitenes liels jums paldies par šo burvīgo atpūtu !!! Viss bija super !!! Nevienu brīdi nejutos , ka atrodos Lietuvā !!! Apkalpošana uz serviss aukstākajā līmenī !!! Personāls ļoti laipns un neuzspēlēti laipns un zinošs , kas priecēja !!!  Viss tīrs, svaigs, restorānā arī ļoti garšīgi un cenas pat ļoti zemas !!! Varat drosī šo vietu ieteikt !!! Atpūta bija super !!!


  Ilze


  9.2

  Iveta

  Lielisks ģimenes numurs(2 istabas un atsevišķa atpūtas telpa)-plašs, ērts, ar balkonu. Kvalitatīvas masāžas, atsaucīgs personāls. Ir iespēja iznomāt velosipēdus visai ģimenei. Iespēja baudīt minerālūdeni un parasto ūdeni par velti. Lieliska aukstā un siltā tēja, ko var baudīt lielos krēslos.

  Turku pirts nedarbojas- tikai atsevišķi pasūtītām procedūrām.  


  8.2

  Iveta

  9.5

  Karīna

  Gaumīga viesnīca, lieliska ēdināšana, interesants saunu un baseinu centrs. Ņemot vērā cenu - perfekta!


  10

  Kristīne
  Izcils serviss,laipna attieksme no visa personāla

  9.7

  Laina

Izdevīgākie SPA atpūtas piedāvājumi Tavā e-pastā!