SPA Hotel Ezeri

Par viesnīcu

Klusa un rāma SPA atpūta netālu no Siguldas – viesnīcā SPA Hotel Ezeri 3*.  Izbaudiet mierpilnu gaisotni, atpūtu saunās, baseinos un relaksējošas SPA procedūras Latvijas lauku noskaņās! Šeit Jūs priecēs arī krāšņais dārzs, kur pavasarī un vasarā pastaigāties gar ziedošu puķu dobēm un dekoratīviem krūmiem, rudenī – baudīt krāsaino dabu, savukārt, ziemā – relaksēties sniega ieskautā baltumā. Turklāt, restorāns Gadalaiki piedāvā baudīt gardas maltītes stikla terasē, no kuras paveras ainaviski Latvijas dabas skati.

Atpūtas piedāvājumi

Šajā viesnīcā šobrīd nav aktuālu SPA piedāvājumu

Saņem paziņojumu, tiklīdz viesnīcai ir piedāvājumi

Ko izbaudīt SPA Hotel Ezeri?

Ūdens relaksācijas un SPA centrs

Prasmīgu meistaru veiktas aromātiskas ķermeņa un sejas procedūras, kā arī pirtis, baseini un ūdens dziedinošais spēks ļaus parūpēties par Jūsu veselību un skaistumu.

Ūdens relaksācijas un SPA centrā pieejami:

 • sauna un tvaika pirts
 • siltais un aukstais baseins ar dažādām masāžas iekārtām
 • kontrastbaseini kāju labsajūtai
 • āra baseins
 • siltā burbuļvanna zem klajas debess
 • plašs SPA procedūru klāsts

 

Atsauksmes

GoSPA klientu viesnīcas novērtējums:

8.3/10

Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
SPA un baseins
Ģimenei draudzīgs

  9.2

  Agnese

  Viss bija o.k tikai ļoti slikti, ka numuriņos nav pieejams dzeramais ūdens.

  Par pirtīm tieśi tad, kad mēs bijām bija saplīsusi viena no pirtīm un džakuzi, tas nedaudz sarūktināja. Un administrators pirts kompleksā nepajautāja vai mēs esam lietas kursā par pieejamajiem pakalpojumiem līdz ar to ārā esošo baseinu pamanījām tikai apskatot teritoriju, kad bijām jau izpirtojušies un izpeldējušies.

  Bet visā visumā ir o.k un nākamreiz būsim gudrāki.

  Restorāns vispār super par slikto nemaz negribas domāt.

  Lai Jums veicas!

  Agnese


  6.7

  Aija

  8.8

  Aldis

  7.7

  Anastasija

  7.8

  Andrejs
  Kopumā viesnīca atstāja labu iespaidu! Jaukas procedūru telpas (tika izmantota muguras masāža un atpūtas telpa ar tēju pēc masāžas). Personāls - atsaucīgs. Lielākā vilšanās bija saistīta ar Restorāna ēdienkartes (veģetāro ēdienu) pieejamību. Neskatoties uz nelielo izvēli veģetārajiem ēdieniem, neviens no ēdienkartē norādītajiem (pēc apraksta gaumīgiem) ēdieniem nebija pieejams un gala rezultātā tika piedāvāta pasta ar dārzeņiem. Brīdī, kad tika pasūtīts deserts, tika paziņots, ka pavārs esot aizgājis un fondants nav vairs iespējams. Ieteikums būtu paplašināt brokastu laiku, kurš šobrīd ir tikai 2h (8:00 - 10:00).

  9.3

  Andris

  7.3

  Anita
  Istabiņā nebija samainīta veļa papildus segai un spilveniem, kas atradāsbuz plaukta :( Džakuzi ļoti hlorēts ūdens, kad koda ādā.

  10

  Anna

  10

  Arnita

  8.7

  Arnita

  6.2

  Dace

  9

  Edgars

  6.8

  Elīna

  Lai arī kopumā vietai nav ne vainas (īpaši pašam SPA kompleksam - baseinam&pirtīm), dažādiem ''sīkumiņiem'' savācoties (piem. personāla attieksme, vilšanās restorānā), atpūtu par ideālu nosaukt nevarētu.   9.7

  Elita

  Paldies,mums bija lieliskas brīvdienas.


  9.5

  Endija
  Brīnišķīga atmosfēra, draudzīgs un pretimnākošs kolektīvs, noteikti atgriezīšos☺️

Izdevīgākie SPA atpūtas piedāvājumi Tavā e-pastā!