SemaraH Hotel Lielupe SPA

Par viesnīcu

Semarah Hotel Lielupe SPA 4* atrodas vienā no skaistākajām vietām Jūrmalā – gadsimtiem senu priežu meža ielokā un īsas pastaigas attālumā no Bulduru pludmales. Viesnīcas ūdens relaksācijas centrs ir ideāla vieta, kur atjaunot spēkus un parūpēties par savu labsajūtu. Plašais piedāvājumu klāsts ir izstrādāts balstoties uz kvalitatīvākajām SPA tradīcijām. Šeit īpaši padomāts arī par atpūtu ģimenēm ar bērniem. Moderni aprīkotā bērnu klubā par atvasēm parūpēsies un izklaides nodrošinās profesionālas auklītes.  Turklāt, pēc atpūtas SPA centrā varēsiet baudīt izsmalcinātas maltītes gardēžu restorānā.

Atpūtas piedāvājumi

Šajā viesnīcā šobrīd nav aktuālu SPA piedāvājumu

Saņem paziņojumu, tiklīdz viesnīcai ir piedāvājumi

Ko izbaudīt SemaraH Hotel Lielupe SPA?

Wellness centrs “Lielupe”

Ūdens relaksācijas centra apmeklējums palīdzēs atjaunot spēkus un atgūt enerģiju, kā arī parūpēties par savu veselību un labsajūtu. Centra baseinam tiek izmantota unikāla Dryden Aqua filtru tehnoloģija, kura nodrošina izcilu gaisa un ūdens kvalitāti.

Wellness centrā pieejams:

 • 25m baseins ar divām kaskādēm
 • Somu sauna
 • Turku tvaika pirts
 • Technogym® sporta zāle
 • Bērnu baseins ar strūklaku
 • Džakuzi
 • Kontrastduša
 • Krievu duša
 • Atpūtas un relaksācijas zona
 • Apsildāms atklātais baseins un sauļošanās krēsli
 • Pool bar (vasarā)

Fitnesa centrs

Mūsdienīga trenažieru zāle, kas aprīkota ar Technogym® kardio un svara trenažieriem.

Atsauksmes

GoSPA klientu viesnīcas novērtējums:

8.7/10

Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
SPA un baseins
Ģimenei draudzīgs

  9

  Agita

  7.8

  Agita

  Labdien!

  Vēlētos pastāstīt par piedzīvoto vakariņās - kad iegājām restorā divi oficianti (puisis un meitene) sāka apspries, ka neviens no viņiem nevēlas apkalpot mūs un pasauca 3. oficianti, Santu. Tā kā bjām 4 pieaugušie un 2 bērni viņa teica ka šajā telpā vietu nav un piedāvāja mums iet uz Lobby Bāru, kurā tikām piesēdināti pie netīra galda - netīrs galdauts, drupačas un čeks no iepriekšējā klienta, kas tā arī netika sakopts. Pienāca oficiante, nosauca ēdienkarti, un uz jautājumu vai bērniem nav cita ēdienkarte, ļoti konkrēti pateica, ka nav. Tā kā šajā viesnīcā ar šo paketi nebijām pirmo reizi, un iepriekš bija Bērnu ēdienkarte gājām uz restorānu meklēt Santu, lai noskaidrotu vai, tiešām vairs nav bērnu ēdienkartes un noskaidrojās, ka tomēr ir. Tad veicām pasūtījumu un paēdām. Ļoti ceru, ka šī informācija tiks nodota viesnīcas vadībai, kura veiks pārrunas ar apkalpojošo personālu. Protams mēs kādu laiku vairs neizmantosim šo piedāvājumu. Ar cieņu, Agita


  8.8

  Aivars

  9.8

  Anda

  Viss bija ļoti labi! Atpūta super! Paldies! Mēs noteikti atkārtosim šādas brīvdienas vēl citu reizi.


  4.8

  Andris

  Negribas piekrist viesnīcas nosaukumā ietvertajam vārdam SPA - bija baseins ar celiņiem, vēsu ūdeni un paralēli notiekošiem treniņiem. SPA baseinu neizdevās ieraudzīt. Turku pirts nestrādāja visas 3 dienas, ko tur pavadījām. Baseina zonā temperatūra vēsa, bērns nosala pamatīgi. 

  Lieki piebilst, ka arī halāti, čības un sāls istaba par papildus maksu. 

  Traucēja viesnīcā paralēli notiekošā rekonstrukcija - manuprāt, dažas viesnīcas daļas nedrīkstētu apdzīvot šāda procesa laikā. Numuriņā uz balkona iziet nevarēja, jo tas bija piekrauts kar būvmateriāliem, sienas darba laikā vibrēja pat 8.stāvā un no rīta (8.stāvā!!) aiz loga laipni sagaidīja celtnieki. 

  Pie viesnīcas tikai maksas stāvvieta (7 EUR dienā).

  Ļoti patika restorāns - gan brokastis, gan a la carte piedāvājums ļoti labs un kvalitatīvs. 

  Kopumā šo viesnīcu varētu nosaukt par viesnīcu ar baseinu, nevis SPA viesnīcu un es neiesaku tur kādam doties. Pietiks ar restorāna apmeklējumu. Jūrmalā turpat netālu ir SPA viesnīcas, kuras ir šī vārda cienīgas. 


  8.2

  Anete

  8.5

  Anete

  7.5

  Antons

  Numuri iekārtoti komfortabli, bet, diemžēl, durvis uz dušu ir šķības un citi sīkumi, prasās pielabošana.

  Personāla attieksme ļoti atšķirīga, restorānā ļoti laipna, bet baseinu kompleksā kā nu kuro reizi, kopumā gribētos redzēt vairāk smaidu. Baseins ir tikai viens iekšējais, āra baseins ir reklāmā.

  Nepieņemami, ka baseinu komplekss sāk strādāt no astoņiem, taču pirtis ir pilīnigi aukstas, 12. augustā arī pusdeviņos nebija nekādas pazīmes, ka tās sāktu silt. Nav saprotams, ko nozīmē, ka baseinus var izmantot divas stundas, ja nekur nav ne pulksteņu, ne citu kontrolierīču. Baseins ir tikai viens iekšējais, āra baseins ir reklāmā.

  Nav patīkami, ka autostāvvieta ir par maksu.

  Brokastis, salīdzinot ar citām līdzīgām viesnīcām Jūrmalā, pieticīgas.


  7.7

  Antra

  Izbrīnu rada, ka dvielis uz baseinu kompleksu jāņem no numura, resp. to dod tikai, ja ir SPA porcedūra, visās citās viesnīcās, kur līdz šim esmu bijusi, dvieļi baseinos tiek doti atsevišķi, jo numurā viesnīca katram piedāvā tikai 1 dvieli un pēc baseina tas ir slapjš un līdz rītam neizžūst. Resp. kaut vai nepieciešams brīdinājums, ka uz baseinu nepieciešams persomīgais dvielis, ja tiešām četru zvaigžnu viesnīca nevar nodrošināt normālu dvieļu servisu.


  9.8

  Aņuta

  8

  Armands

  Parpratums par auto stavietu.Recepcijaa pazino ka par maksu.Kad atver telefonaa GO SPA majas lapu ar tekstu ka briva tad negribigi piekrit.Gimenes istaba OK.fasade tiek renoveta bet tas netraucee.Viss jauns un svaigs.Restoranaa gan cenas apsteidz piedavajumu.Taa ar nepasutijam neko.Brokastis OK.Spa baseins jauks bet bez kadas daudzveidibas.Viena sauna bez iespejam uzmest garu ar fiksetu temp.Turku pirts plasaka.bet tad arii viss.viena burbullvanna un pavisam neliels bernu baseinins.Lielais baseins labs.Kontrastdusa stradaa pec nesaprotama algoritma.Tirs nummurins atradam bernu istabaa sampaniesa korki tik.Bernu tv kanals varbut noderetu.Bernu istabu gluzi par klubu kaa nosaukts nevaretu uzskatiit bet ok.bija kur atstat,maksa bij ieklauta atputas nosacijumos.


  8.2

  Arnita

  8.5

  Artūrs

  8.5

  Baiba

  5.8

  Baiba

Izdevīgākie SPA atpūtas piedāvājumi Tavā e-pastā!