Puhajarve SPA Hotel

Par viesnīcu

Puhajarve SPA Hotel 3* atrodas pie skaista parka, blakus ezeram, aptuveni 45 km attālumā no Tartu. Papildus profesionālām SPA procedūrām un atpūtai baseinos un saunās viesnīcas viesi var baudīt arī daudzveidīgu atpūtu svaigā gaisā – viesnīcas privātajā pludmalē ezera krastā, kā arī tenisa un basketbola laukumos un dodoties pastaigās pa dabas takām. Turpat blakus atrodas arī pilna izmēra golfa laukums, kā arī boulinga zāle. Savukārt, ziemas sezonā priecēs slēpošanas trases, kas sākas gandrīz pie viesnīcas sliekšņa. Turklāt, daudzveidīgas un gardas maltītes varēsiet baudīt plašā restorānā, omulīgā krodziņā un torņa kafejnīcā, no kuras paveras brīnišķīgs panorāmas skats uz Puhajarve ezeru un Otepē dabas parku.

Atpūtas piedāvājumi

Šajā viesnīcā šobrīd nav aktuālu SPA piedāvājumu

Saņem paziņojumu, tiklīdz viesnīcai ir piedāvājumi

Ko izbaudīt Puhajarve SPA Hotel?

SPA centrs

Mājīga SPA oāze, kurā atgūt dvēseles mieru un parūpēties par savu ķermeni ļaujoties profesionālām SPA procedūrām.

SPA centra piedāvājumā:

 • 25 m garš baseins ar zemūdens mūziku un masāžas kaskādēm
 • somu un tvaika pirtis
 • mazākajiem viesiem – bērnu baseins
 • burbuļvanna
 • fitnesa zāle

Atsauksmes

GoSPA klientu viesnīcas novērtējums:

8/10

Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
SPA un baseins
Ģimenei draudzīgs

  7.7

  Agita

  9.3

  Aldis

  7.3

  Aleksandra

  8.8

  Aleksejs

  Очень красивое место, идеально для отдыха с детьми. Персонал говорит по-русски. Саму гостиницу сложно найти, если ехать по маршруту, указанному на странице Gospa. Довольно слабая СПА-зона, надо ждать очередь, чтобы попасть в нее. У нас в комплект входила ароматическая ванна, за нее 10 баллов. С удовольствием поехали бы еще раз.


  8.2

  Andis

  9.2

  Anita

  7.8

  Atis

  8.3

  Baiba

  8.2

  Beatrise
  Kopumā viesnīca ir laba, tīrības un komforta līmenis ir apmierinošs. Tomēr neapmierināja pusdienu piedāvājums, jo tika pasniegti veci burkānu salāti. Bāra ķieğeļu sienas spraugā bija "iebāzts" keksa gabals. Pusdienu izvēle bija gana maza. Brokastis bija OK. Diemžēl restorāns bija slēgts. Bāra ēdienkarte bija OK, apkalpoja ātri. Numuriņš bija tīrs. Skaistā vieta un apkārtne kompensēja iepriekš minētos mīnusus. Klasiskā masāža bija ļoti laba. Aukstā parafīna ietīśana un kūdras sildīśana ne visai. Ieteiktu śajā paketē pievienot divas, bet labas procedūras.

  9.7

  Dace
  Istā vieta tiem, kas vēlas pilnīgu relaksāciju.

  9.8

  DAIGA

  9.7

  Diāna

  7.2

  Edgars

  8.8

  Elīna

  Bija ļoti jauki... Mēs tik tiešām visi kopā atpūtāmies. Ģimenei, kur mazi bērni - ideāli. Bagātīgas (zviedru galds) brokastis, pusdienās daudz mazāka izvēle. Viss vienkopus - istabiņa, baseins, spa procedūras), boulings, restorāns, krodziņš, trenažieru zāle. Žēl, ka laiks nebij piemērots pastaigām pa parku un izbraucienam ar velosipēdiem. Bet kopumā mēs esam apmierināti un atpūtušies.


  6.5

  Girts

  Ierašanās laikā numuriņš vēl nebija iztīrīts. Kaut ieradāmies pēc norādīta ievākšanās laika. Bērnam nebija atsāta gūltas veļa un halāts. Apkopēja runā tikai igauniski. Ēdināšana- cepšanā ļoti daudz lietota eļļa, zupas no buljona kubiņa. Vēlētos vairāk veselīga ēdiena piedāvājumus. Pirts - bija jocīgi, ka sievietēm no vīriešiem tās ir atsevišķi, ģimenes brīvdienas taču. SPA kompleks un trenažieru zāle ļoti labā līmenī. Patika skats pa logu uz ezeru. Boulings - ļoti nolietotas bumbas. Traucējoši likās, ka uz ēdināšanu nokļūsana ir koridoru labirints. 


Izdevīgākie SPA atpūtas piedāvājumi Tavā e-pastā!