Palangos Vetra

Par viesnīcu

Blakus Palangas slavenajai gājēju ielai, botāniskajam parkam un pludmalei atrodas 4* viesnīca Palangos Vetra. Šeit atpūtniekus apbur privātā gaisotne un personiskā attieksme, kā arī komfortablā atpūta plašos un gaišos numuros ar stiklotām sienām vai balkoniem. Labsajūtu un pilnvērtīgu atpūtu nodrošina arī SPA centrs ar baseiniem un saunām. Savukārt, par gardām maltītēm rūpējas elegantais viesnīcas restorāns.

Atpūtas piedāvājumi

Šajā viesnīcā šobrīd nav aktuālu SPA piedāvājumu

Saņem paziņojumu, tiklīdz viesnīcai ir piedāvājumi

Ko izbaudīt Palangos Vetra?

SPA centrs

SPA centrs ar plašu procedūru klāstu gan sejai, gan visam ķermenim. Vieta patiesai relaksācijai, mieram un SPA rituāliem labsajūtas uzlabošanai.

SPA centra piedāvājumā

 • sauna
 • tvaika pirts
 • burbuļvanna
 • peldbaseins ar zemūdens masāžām

Atsauksmes

GoSPA klientu viesnīcas novērtējums:

8/10

Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
SPA un baseins
Ģimenei draudzīgs

  9.5

  Agnese

  Gaidīju nedaudz vairāk no procedūrām,bet ja ņem vērā cenu (iegādājos kā speciālo piedāvājumu ar patīkamu atlaidi), tad viss atbilstoši. Arī SPA kompleksam varbūt nedaudz svaigumu vēlētos.

  Toties par visu pārējo nav ko iebilst, viss bija tīrs un kārtīgs, arī personāla attieksme bija ļoti laba.


  8.7

  Aigars

  9.7

  Aiva

  Paldies par lieliskajām brīvdienām.  Ierodoties viesnīcā, jau sajutāmies gaidīti. Pie nummuriņu noformājuma personals bija piedomajis.3 bērniem paredzētajā nummurā bija izņemts minibārs un piedāvajumā iekļautais  dzirkstosais vīns parcelts uz vecākiem paredzeto paredzēto nummuru. Vieta lieliska- līdz jūrai 5 min, dzintara muzejs 7 min, velonoma netālu no viesnicas. Baseins salīdzinoši maziņš, taču nebija pārāk daudz cilvēki un visiem vieta pietika )). Esam ļoti apmierinati. Wi- fi  darbojās lieliski, brokastis gardas.


  9

  Alviķe

  7.7

  Andis

  8.8

  Andrejs

  8.7

  Armands

  7.5

  Arta

  Pirts un baseinu komplekss neatnbilst nosaukumam. Tā bija pirts un baseinu istaba vai zona, bet ne komplekss tādā izpratnē, kā to saprotam. Komplekss ir, piemēram Jurmala SPA Hotel. Šeit bija viena dzīvokļa platības telpa ar zemiem griestiem, 2 pirtīm, kur sauna bija pārkurināta, vienu burbuļvannu un mazu baseinu, kurā peldētājs pat nevar 2 reizes izpildīt pilnu peldkustību. Tā bija vilšanās.

  Augļi numurā - bļodiņa ar nepārdomātiem augļiem faktiski 1 personai. Nepārdomātiem tāpēc, ka, piemēram, banāna gabaliņš bija viens vienīgs - kurš ēdīs un kam jānoskatās? 

  Noteikti vajag norādīt, ka "pusdienas jums izvēlētajā" laikā ir tikai 1 reizi. !!!!

  Pārējais - normas robežās. Istabiņa bija plaša ar ērtu atpūtas zonu un skaistu skatu, kaut darbojās tikai viena no elektroniskajām atslēgām. 


  10

  Artis

  6

  Atis
  Sveiki, vis bija forši izņemot pašu Spa kas atgādināja lauku pirti.

  8.8

  dace

  mikro baseins ~5x3m tikai. džakuzi ok. 2-atā bijām dienas vidū, kad nebija neviena cita un tad bija ok. vakarā, kad gājām uz turku saunu, bija vēl cilvēki un tad baseinā un/vai džakuzi vietas vairs nebija.

  Eastern Breeze piedāvājumā iekļautā SPA procedūra bija absolūti lieliska un ļoti kvalitatīva 10/10! brokastis viesnīcā 5/10, romantiskās vakariņas ekonomiskas bez vīna ar ingvera tēju & auzu cepumiem saldajā 6/10. Wi-Fi serviss labs 10/10


  8.2

  Edmunds

  8.8

  Edvīns

  6.2

  Elīna

  6

  Evita

  gospa mājas lapā informācija neatbils pakalpojumam.


Izdevīgākie SPA atpūtas piedāvājumi Tavā e-pastā!