Kubija Hotel & Nature SPA

Par viesnīcu

Priežu meža ielokā, ezera krastā, īsa brauciena attālumā no Veru pilsētas rāmi iekārtojusies viesnīca Kubija Hotel & Nature SPA 3*. Harmonijā ar dabu ieturētais dizains un apkārt valdošā mierpilnā atmosfēra ļaus Jums gūt papildus enerģiju un patiesi atpūsties gan svaigā gaisā, gan siltos baseinos un saunās. Šī ir teicama izvēle, ja meklējat klusu SPA oāzi, lai atjaunotu spēkus vienatnē, ar mīļoto, draugiem vai ģimeni. Turklāt, rūpējoties par viesu veselību, viesnīcas restorāns piedāvā ēdienus, kas pagatavoti no ekoloģiskiem vietējo zemnieku ražotiem produktiem. Savukārt, estētisku baudījumu sniegs restorāna āra terase.

Atpūtas piedāvājumi

Šajā viesnīcā šobrīd nav aktuālu SPA piedāvājumu

Saņem paziņojumu, tiklīdz viesnīcai ir piedāvājumi

Ko izbaudīt Kubija Hotel & Nature SPA?

SPA un saunu centrs

Igaunijas priežu mežu ieskauts SPA centrs ezera krastā, kurā atgūt harmoniju ar sevi un dabu. Ļaujieties dabas nomierinošajam spēkam, saunu un baseinu baudījumam, kā arī relaksējošām SPA procedūrām!

SPA un saunu centra piedāvājumā:

 • lielais baseins 28°C
 • seklais baseins 32°C
 • 2 burbuļvannas 36°C, 32°C
 • siltais baseins 42°C
 • somu sauna 90°C
 • aromātiskā sauna 70°C
 • tvaika sauna 45°C
 • kadiķu sauna 70°C

Atsauksmes

GoSPA klientu viesnīcas novērtējums:

8.6/10

Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
SPA un baseins
Ģimenei draudzīgs

  9.8

  Agate
  Mēs labi atpūtāmies. Bērni bija priecīgi.

  9.3

  Agnese

  9.2

  Agnese
  Ļioti laba vieta klusai atpūtai, personās ļoti atsaucīgs un laipns.

  9

  Agnese

  8.8

  Agnese

  Spa procedūras vienkāršas, atbilstoši cenai, katrā ziņā, lai izbaudītu jāņem vairāk kā 20 min ilgas procedūras. Traucēja remontdarbi jeb urbšana, kas sākās no rīta, neļāva īsti atpūsties numuriņā. Vakariņas bija ļoti vienkāršas ar vienu ēdienu, tas mulsināja, jo ja nu es makaronus neēdu, tad paliek tikai salāti, brokastis bija ļoti labas. Spa zona vienkārši burvīga, ļoti patika, gan visas pirtis, gan baseini, tas ir šīs vietas milzīgais +.


  6.7

  Aija

  Procedūru saturs nav vienāds, proti, ja vairākiem cilvēkiem ir viena un tā pati procedūra bijusi pie dažādiem speciālistiem, pēc tam salīdzinot aprakstus ir būtiskas atšķirības, kā rezultātā kāds no grupas jūtas tā, viņam kārtīgi nav paveicies :(


  10

  Ainārs

  7.8

  Aira

  Salīdzinot ar iepriekšējo gadu apmeklējumiem, ēdienu kvalitāte pazeminājusies. Vakariņas no atsaldētiem  gaļas pusfabrikātiem, tas bija šoks.


  8

  Aira

  8.2

  Aira

  Viesnīcā šobrīd noris remontdarbi. Atmosfēra patīkama, mazliet relaksēties traucēja spa komplekā lielais apmeklētāju skaits. Personāla valodas zināšanas viduvējas, jo īpaši krievu valodas prasmes.Kopumā ar sniegtajiem pakalpojumiem esmu apmierināta.


  8.7

  Aiva
  Ļoti jauka viesnīca un spa centrs.

  7.8

  Aivars

  Baigi čīkstēja grīda istabā - kaut lien pa sienu uz tualeti naktī. Varbūt kā papildus šovs !!!


  9.7

  Aivars

  8.5

  Aleksandrs

  Ļoti patika.Mabs serviss par labu cenu.


  8

  Alvis

Izdevīgākie SPA atpūtas piedāvājumi Tavā e-pastā!