Greenhouse Apartments

Par viesnīcu

Skaists un moderns viesu nams ar āra iekšpagalmu un barbekjū vietu gaida Jūs maģiskās Jūrmalas sirdī – Dubultos. Viesu māja Greenhouse Apartments ir domāta viesiem, kas vēlas atpūsties modernos apartamentos, kuros ievērots ilgtspējas koncepts. Šobrīd pirmā un vienīgā no mazajām viesu mājām, kas ieguvusi starptautisku ekosertifikātu “Zaļā atslēga”, kas apliecina ilgspējas principu ievērošanu un veselīgu un dabai un cilvēkam draudzīgu vidi. Tiek izmantoti tikai dabiski vai otrreizēji pārstrādāti produkti un materiāli, tāpat ir nodrošināta atkritumu šķirošana. Katrā apartamentā ir pilnībā aprīkota virtuve ar ledusskapi un plīts virsmu, kā arī privāta vannas istaba ar dušu un fēnu.

Atpūtas piedāvājumi

Šajā viesnīcā šobrīd nav aktuālu SPA piedāvājumu

Saņem paziņojumu, tiklīdz viesnīcai ir piedāvājumi

Ko izbaudīt Greenhouse Apartments?

Apartamentu apkārtnē

Baltijas jūras un Lielupes tuvums nodrošina plašas atpūtas iespējas pie ūdens. Kilometriem garā pludmale ļaus baudīt garas pastaigas un velo braucienus gar jūru. Savukārt, senās Jūrmalas auras baudījumam iesakām ekskursijas uz Aspazijas māju un baznīcām. Turpat tuvumā atrodas arī kafejnīcas un restorāni, kuros baudīt Jūrmalas īpašo atmosfēru.

Atsauksmes

GoSPA klientu viesnīcas novērtējums:

8.6/10


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/gospa.lv/public_html/wp-content/themes/hello-theme-child-master/functions.php on line 1291
Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
Ģimenei draudzīgs

    8.6

    Sigita

Izdevīgākie SPA atpūtas piedāvājumi Tavā e-pastā!