Estonia Resort Hotel & SPA

Par viesnīcu

Estonia Resort Hotel & SPA 4* ērti iekārtota skaistā vietā pie parka, vien 5 minūšu gājienā līdz jūrai un 10 minūšu gājienā līdz Pērnavas pilsētas centram. Tās interjeru rotā koka mēbeles un gaišajās telpās caurvīta vienkāršība un dabiskums. Atpūtu šeit īpaši augstu novērtēs tie, kam ir svarīgs dziļš un netraucēts naktsmiers, jo numuriņos ir laba skaņas izolācija, kā arī īpaši Igaunijā darināti spilveni un kokvilnas segas. SPA centrā  baudīsiet gan plašu saunu izvēli, gan relaksāciju baseinos, gan arī īpašus SPA rituālus. Savukārt, restorānā Noot priecēs godalgota šefpavāra gatavotas maltītes.

Atpūtas piedāvājumi

Ko izbaudīt Estonia Resort Hotel & SPA?

SPA centrs

SPA rituāli pēc senām igauņu tradīcijām, indiešu SPA tradīcijas Sundari rituālos, kā arī Igaunijā unikālas SPA procedūras uz sāls galda apvienojumā ar plašu saunu un baseinu izvēli.

SPA centra piedāvājumā:

 • sauna Karstais punkts (100°C)
 • sāls sauna (40–45°C)
 • sauna Siltais punkts (80°C)
 • sauna Prieks (36–40°C)
 • aromātiskā sauna (55–65°C)
 • tvaika sauna (45°C)
 • sauna pēršanās rituāliem (100°C)
 • āra terase ar burbuļvannu un igauņu tradicionālo dūmu saunu (70–80°C)
 • liels peldbaseins
 • burbuļvannas
 • baseins ar Nāves jūras ūdeni – par papildus samaksu, ja nav iekļauts Spa programmā
 • privāta kadiķu sauna (100°C) – par papildus samaksu

Atsauksmes

GoSPA klientu viesnīcas novērtējums:

9/10

Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
SPA un baseins
Ģimenei draudzīgs

  10

  AELITA

  9.7

  Aija

  8.2

  Aija

  Loti labas brokastis ar šampanieti, ļoti labi nummuri ir 4 stāvā ar jumta logiem. Pilnīgi nepiemērots SPA komplekss bērniem. 

  Manuprāt labākais variants Pērnavā.


  8.7

  Ainārs

  8.3

  Aivars

  Brokastīs nav pieejama normāla kafija. Personāls nepaskaidro par pieejamajiem pakalpojumiem, un nav spējīgs savā starpā saskaņot procedūru sākumus. SPA procedūra katram ir atšķirīga pēc satura. Izteikts personāla trūkums. Atbraucot tumsā ir jāmeklē pareizā ieeeja. Gultas nav ērtas. Matracis ir ļoti kustīgs.


  Katrā ziņā ir palikusi tikai pelēka atblāzma no kādreizējās spozmes.


  10

  Aleksandrs

  7.3

  Aleksejs

  8.7

  Alla

  Viesnīca petiešām ļoti laba! SPA kompleks ideāis. Bet  piemerota bērniem no 11-12 gadiem, jo manuprāt orientētā uz pieaugušiem. Restoranā izcila ēdienkarte. Brauksim vēl!!


  7.2

  Anda

  Viesnīca jauna un patīkama, tomēr nav padomāts par daudziem sīkumiem (peldmēteļi tikai XL izmērs, nebija čībiņas u.t.t.) Spa procedūru kvalitāte viduvēja.Ļoti slikta apkalpošana viesnīcas restorānā. 


  8

  Anita
  Labdien!Viesnīca bija jauka,kā arī SPA bija apmierinoša,tikai žēl ka ar valodu bija lielas problēmas,jo mēs visi bijām pensionieri un angļu valodu nezinājm un latviešu un krievu valodā ar mums nerunāja,bet visumā bijām apmierināt.Paldies.Anita.

  10

  Anita

  Labas atpūtas komplekss, lieliskas brokastis, standatra numuriņš neliels, bet viss tīrs un pārdomāts, lai justos ērti! Iesaku!


  8.7

  Anita

  Ļoti patika SPA komplekss


  10

  Anna

  7.8

  Arta

  9.2

  Artjoms

  Viss bija labākajā līmenī!

  Mazliet noņēmu zvaigznes par Tīrbu - vannas istabā bija mazliet putekļi pie spoguļa, Pirts-Baseinu komplekss - dažviet likās, ka ir jāpasauc personālu, lai iztīra stūrus uz grīdas, kur ilgi stāv ūdens..

  Bet pārējais - ideāli. Nāves Jūras baseins - super! Labi attīrija ķermeni..


Izdevīgākie SPA atpūtas piedāvājumi Tavā e-pastā!