Estonia Medical SPA & Hotel

Par viesnīcu

Igaunijas vasaras galvaspilsētā Pērnavā, blakus Baltijas jūras pludmalei atrodas viesnīca Estonia Medical SPA & Hotel 3*, kas piedāvā atpūtu vienā no lielākajiem SPA centriem Igaunijā “Termid”. Papildus plašā SPA centra baseiniem un saunām, viesnīcā ir pieejams arī daudzveidīgs procedūru klāsts gan vienkārši relaksācijai, gan ārstnieciskai rehabilitācijai sertificētu speciālistu uzraudzībā. Brīvo laiku šeit var pavadīt iepazīstot Pērnavas skaistākās vietas un atpūšoties pludmalē. Turklāt, viesnīcas bufetes tipa restorānā tiek pasniegti daudzveidīgi ēdieni, kas garšos visai ģimenei, bet no astotā stāva kafejnīcas logiem varēs baudīt lielisku panorāmas skatu uz jūru, pilsētu un parkiem.

Atpūtas piedāvājumi

Ko izbaudīt Estonia Medical SPA & Hotel?

SPA centrs Termid

Saunu un ūdens procedūru dažādība palīdzēs jums attīrīt gan prātu, gan ķermeni SPA centrā, kurā lietuviešu pirts tradīcijas apvienotas ar austrumnieku kultūras viedumu.

SPA centra piedāvājumā:

 • Liels 1.5 m dziļš baseins (31°C) relaksējošai peldēšanai
 • Mazais baseins ar masāžas grotām, masējošām ūdens strūklām un kaskādēm (31°C)
 • Džakuzi ar muguru masējošiem krēsliem (34°C)
 • 45 cm dziļš bērnu baseins (31°C) ar gaisa spilvenu un ūdens sēni
 • Japāņu vanna (42°C)
 • Somu pirts
 • Sāls sauna
 • Tvaika pirts
 • Kneipa terapijas celiņš
 • Vichy duša

Atsauksmes

GoSPA klientu viesnīcas novērtējums:

8.5/10

Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
SPA un baseins
Ģimenei draudzīgs

  9.2

  AELITA

  9.8

  AELITA

  8

  Agita

  Paldies!

  Pakalpojums un apstākļi bija atbilstoši cenai. varu ieteikt arī citiem, kuri par salīdzinoši zemu samaksu vēlas izbaudīt relaksējošu atpūtu.


  8

  Agnese

  Viesnīcas nummuriņi ļoti vienkārši, taču ir viss nepieciešamais komfortablai dzīvošanai. Vienīgais, kas nepatīkami iekrita acīs - grīdas segums, kuru klāja neskaitāmi traipi un pleķi un dvieļi, kuriem atirušas malas. Brokastīs un vakariņās zviedru galds ar tiešām plašu izvēli, tikai ieteikums iet vakariņot laicīgi, citādi izvēle krietni sašaurinās. Pirts un baseinu komplekss labs, patika, ka atšķirībā no citiem apmeklētajiem baseinu kompleksiem, šeit bija lielāks skaits burbuļvannu kā arī novērtējām bērnu baseinu, jo atpūtāmies ar gadu vecu mazuli. Kopumā atpūtu vērtējam kā izdevušos.


  8.2

  Aija

  8.5

  Aija

  4.5

  AIVARS

  6.8

  Alīna
  Viesnīca atrodas labā vietā, numuriņi tīri, bet pati viesnīca samērā vecmodīga, viesnīcas bārs ļoti neliels un kluss. Kopumā radās tāda kā pansijas sajūta- nav mūsdienīga viesnīca.

  9.8

  Alina

  Viss bija l


  9.7

  Anastasija

  7.3

  Anastija

  7.5

  Andis

  8.2

  Andis

  8.5

  Andris

  9.5

  Andris

Izdevīgākie SPA atpūtas piedāvājumi Tavā e-pastā!