Dikļu pils

Par viesnīcu

Kocēnu novada greznajā Dikļu pilī iekārtota 4* viesnīca, kura atpūtniekus pārsteidz ar īpaši greznu un senatnēju atmosfēru, kas ļaus uz brīdi aizmirst par mūsdienu pasauli. Viesu istabas rotā 19. gadsimta beigu un 20. gadsimta sākuma mēbeles, grezni kamīni un krāsnis. Dabas skaistumu pils parkā, kas plešas aptuveni 20 ha platībā, iespējams baudīt visa gada garumā – mierpilnās pastaigās, izbraucienos ar zirgu pajūgu vai kamanām, vizinoties laivā pa pils dīķi, ļaujoties makšķerēšanas priekam vai citām aktivitātēm. Savukārt, pils restorānā baudīsiet mūsdienīgas interpretācijas par Vidzemes lauku labumiem.

Atpūtas piedāvājumi

Šajā viesnīcā šobrīd nav aktuālu SPA piedāvājumu

Saņem paziņojumu, tiklīdz viesnīcai ir piedāvājumi

Ko izbaudīt Dikļu pils?

Dabas SPA

Dabas SPA procedūras noderēs brīžos, kad jūtat, ka ikdienas duna nogurdinājusi miesu un garu. Apkārtnes pļavās un mežos lasīto zālīšu aromāts, nomierinošas un uzmundrinošas tējas, mīksti dvieļi un meistaru prasmīgās rokas ļaus atgūt enerģiju, lai atkal starotu dzīvespriekā.

Dabas SPA piedāvājumā:

 • masāžas saloni
 • pirtis
 • baseins

Atsauksmes

GoSPA klientu viesnīcas novērtējums:

7.1/10

Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
SPA un baseins
Ģimenei draudzīgs

  5.2

  Baiba


  Pārsteidza SPA procedūra - romantiskā vanna, jo uz numuriņu tiek atnesa krūka ar kaut kādu šķidrumu (smaržo, protams, labi) un mums pašiem savā numuriņa mazajā vanniņā (nepārspīlējot vietas pietiek 1 cilvēkam) ir jāielej šīs krūkas saturs un jāveic visas pārējās darbības, lai varētu iet vannā ( 2 personas). Sanāk, ka SPA, bet pašam viss jāizdara :). Ja tā nebūtu dāvana no kolēģiem, un būtu iegādāta par personiskiem līdzekļiem, tad droši vien es būtu ļoti neapmierināta un  visticamāk vēlētos, lai man atgriež naudu par pakalpojumu, kas reāli netika sniegts, tomēr šoreiz bija cita situācija un šim visam piegājām ar humoru. Amizanti šķita arī tas, ka vannasistaba ar "SPA vannu" atrodas pie durvīm, kurām ir ļoti laba dzirdamība un nācās klausīties 7 - 10 min kādas gides?! vadītā ekskursija..

  Darbinieki ļoti komunikabli, laipni un patīkami, Latvijā ne pārāk bieži nākas tādus sastapt.


  10

  Edgars

  Ļoti labi atpūtāmies,  Līgavas istabiņā bija ļoti skaista un vakaru pavadījām romantiska gaisotnē ar no viesnīcas sagādātajām trifelēm un šampānieti.


  9.3

  Janis

  5.3

  Jūlija

  4

  Kristīne

  Viesnīca liela. Telpas, koridori - plašs. Personāls nemāk angļu valodu, krievu arī... visā viesnīcā varbūt 2 meitenes spēja sarunāties ar klientiem.... Vispār švaki... Brokastis labas, vakariņās - nekādas izvēles...plus pasūti vienu - atnes citu... tas noteikti valodas nezināšanas dēļ.... Cauri braucot - var palikt...bet atgriezties noteikti negribu.. bērniem arī nebija liela sajūsma... plus viesnīcā ieradāmies boulings kurš bija piedāvājumā - nebija.... ielika kuģa braucienu, bet 2 dienas pēc kārtas ar kuģi tur arī nav ko redzēt...šoreiz esmu vīlusies...


  6.5

  Liene

  7.2

  Renārs
  spa šajā muižā nedarbojās , pēc personāla teiktā būs atvērts tikai ap 2015 gadu. tā kā principā tā ir parasta viesnīca.

  9.2

  Sintija
  Bija ļoti garšīgi, mājīgi un viesmīlīgi

  10

  Valdis

  4.5

  Vineta
  Viesnīca kopumā sniedza gaidīto. Masāžas ar Baltijas jūras oļiem izmantojām, patika. personāls pretimnākošs un atsaucīga. Numuriņš tīrs, bet diezgan šaurs, pārsteidza televizora novietojums tajā, jo praktiski, atrodoties gultā, tas nebija redzams. Viesnīcā diezgan slikta skaņas izolācija.

Izdevīgākie SPA atpūtas piedāvājumi Tavā e-pastā!