Baltic Beach Hotel & SPA

Par viesnīcu

Premium līmeņa viesnīca Jūrmalā Baltic Beach Hotel & SPA 5* vilina atpūtniekus, kuri alkst pēc augsta līmeņa SPA atpūtas. Medicīniski sertificētā SPA centra mierpilnā atmosfēra ļaus nodoties dziļai atpūtai, baudot kādu no daudzajām SPA procedūrām, baseiniem, saunām un tvaika pirtīm. Savukārt, sporta centrā peldbaseins ar jūras ūdeni un mūsdienīgā trenažieru zāle aktīvākajiem viesiem palīdzēs uzturēt tonusu un sportisku formu. Turklāt, gardēžus šeit priecēs izsmalcinātas garšas kompozīcijas modernās Eiropas un klasiskās itāļu virtuves restorānos, bet vasaras sezonā smalku mielastu varēs baudīt jūras velšu terasē un pludmales grilbārā ar skatu uz jūru. Baltic Beach Hotel & SPA apmeklētājiem ir iespēja izbaudīt jūras peldes ne tikai vasarā – unikālais 25 m garais baseins ar siltu jūras ūdeni sniedz Jums šo iespēju visa gada garumā! Tāpat jaunajā ūdens relaksācijas centrā ir pieejamas trīs unikālas pirtis (Ciedru, Himalaju sāls un Romiešu), džakuzī un īpašs baseins, kas paredzēts bērniem.

Atpūtas piedāvājumi

Šajā viesnīcā šobrīd nav aktuālu SPA piedāvājumu

Saņem paziņojumu, tiklīdz viesnīcai ir piedāvājumi

Ko izbaudīt Baltic Beach Hotel & SPA?

SPA centrs

Viesnīcas SPA centrs iedalās vairākos kompleksos, kuros katrs var atrast sev piemērotāko atpūtu – peldes jūras ūdens baseinā, relaksāciju saunās un krievu pirtīs, atpūtu sāls  istabā un daudz citu SPA procedūru.

Ūdens relaksācijas centrs The Garden

Ūdens relaksācijas centrā The Garden apmeklēsiet saunas un ūdens procedūras, kuras atjauno organisma enerģisko līdzsvaru, sekmē veselības uzlabošanos un spēku pieplūdumu.

Ūdens relaksācijas centrā pieejams:

 • burbuļvanna;
 • dzintara pirts (citrusa aromāts un trīs dabiskā dzintara kolonnas);
 • piedzīvojumu duša (kontrastduša ar muzikālu pavadījumu: no tropisko putnu dziesmām līdz pērkona dārdiem);
 • old wood sauna (apdarē izmantota dažādu lapu koku neapstrādāta koksne, dzīva uguns);
 • ledus strūkla (kontrastējoša noberšanās ar ledu);
 • baseins ar pretstraumi, zemūdens masāžu un kaskādi;
 • turku tvaika pirts (eikalipta aromāts un ziepju putas);
 • austrumu pirts Rasul;
 • baseins Kneipp (ūdens kontrastceliņi, kuru pamatne ir aizklāta ar dažāda izmēra jūras akmeņiem);
 • Fito bārs

Ūdens relaksācijas centrs SPA Wellness

Baltic Beach Hotel & SPA apmeklētājiem ir iespēja izbaudīt jūras peldes ne tikai vasarā – unikālais 25 m garais baseins ar siltu jūras ūdeni sniedz Jums šo iespēju visa gada garumā! Tāpat jaunajā ūdens relaksācijas centrā ir pieejamas trīs unikālas pirtis (Ciedru, Himalaju sāls un Romiešu), džakuzī un īpašs baseins, kas paredzēts bērniem.

Pirts komplekss The Banja

Pirts kompleksā The Banja pērsieties divās autentiskās krievu pirtīs. Lielās pirts karstums, īpašais klimats un svaigi ceptas rudzu maizes aromāts attīra ķermeni un veicinās organisma atjaunošanos, savukārt Mazās krievu pirts karstais un mitrais gaiss ar Latvijas ārstniecības augu smaržu, uzlabos elpošanas orgānu darbību. Kompleksa apmeklējuma kvalitāti garantē ārstnieciskās pirts speciālists, kurš pārvalda krievu pirts mākslas tehnikas ar pirtsslotu (ozola, bērza, eikalipta u.c.).

Pirts kompleksā pieejams:

 • lielā krievu pirts (16 tonnas Karēlijas granīta)
 • mazā krievu pirts (Latvijas ārstniecības augu aromāts)
 • sniega istaba
 • āliņģis ar ledusaukstu ūdeni
 • mazais baseins ar Baltijas jūras ūdeni
 • aukstā duša – spainis

Sporta komplekss Sport Baltic Beach

Sport Baltic Beach apmeklētāji peldēsies Baltijā vienīgajā profesionālajā 25 m garajā peldbaseinā ar siltu jūras ūdeni. Baseina inženiertehniskais ūdens padeves risinājums no Baltijas jūras dziļumiem tiek uzskatīts par vismodernāko Ziemeļeiropā. Ūdens tiek attīrīts, saglabājot 88% vērtīgo jūras ūdens mikroelementu.

Sporta kompleksā pieejams:

 • 25 m peldbaseins ar siltu jūras ūdeni un kaskādēm
 • sauna
 • trenažieru zāle

 

Atsauksmes

GoSPA klientu viesnīcas novērtējums:

8.4/10

Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
SPA un baseins
Ģimenei draudzīgs

  9.8

  Agnese

  Brīnišķīgi pavadīts laiks:)


  8

  Aigars

  9

  Aija

  Uzdāvināju savai mammai atpūtu Baltic Beach Hotel kopār ar spa kompleksu Garden kā dzimšanas dienas pasākumu, ko mums abām  baudīt kopā. Mēs pavadijām leilisku dienu jūrmalā. Procedūras bija labas un interesantas mums patika gan leilais baseiens gan Garden zona kur baudījām pirtis un dažas procedūras. Viesnīcas nummuriņš bija vienkāršs, bet par piedāvājuma cenu pilnīgi pieņemams. Viesnīcas un Spa kompleksa darbinieki bija laipni un atsaucīgi.


  9.3

  Aleksandrs

  в первую ночь случился засор канализации и долгое время стоял не приятный запах, о чем известили дежурных, был прислан сантехник, но проблемы не решил- поэтому комфорт 6


  9.7

  Alise
  Uzdāvināju mammai dzimšanas dienā dāvanu karti no GoSPA, jo viņa vienmēr ir aizņemta rūpējoties par citiem, sevi atstājot novārtā. Man likās, ka SPA atpūta kā dāvana būtu tieši laikā. Mamma bija ļoti priecīga par pārsteigumu, abas rezervējām atpūtu Jūrmalā. Procedūras bija ļoti relaksējošas un mums patika Garden zona ar lielu baseinu un pirtīm.Viesnīcas darbinieki bija laipni un atsaucīgi. Gan mamma, gan es bijām ļoti uzlādētas un atpūtušās pēc foršajām SPA brīvdienām!

  9.2

  Anastasija

  9.3

  Anda

  5.7

  Andra

  Labdien! Viesnīcas numuri neatbilst 5 zvaigznēm. Mēbeles vecas, prastas, lētas, bezgaumīgas, TV uzlikts uz ledusskapja, aizkaros caurumi!!! Numuriņā nebija paredzēta iespēja pagatavot tēju un kafiju. Esmu bijusi Eiropā daudzās viesnīcās, gan 5 gan 4, gan 3 zvaigznēs, bet tik nekvalitatīvas mēbeles  5 zvaigžņu viesnīcā  es redzēju pirmo reizi. Numuriņam, kurā tikām izmitināti, es nedotu par 3 zvaignzes. Biju šokā par tik zemu kvalitāti, konkrēti - 274. Nekad nerezervēšu šajā viesnīcā numurus un citiem arī neieteikšu.


  8.5

  Baiba

  8.2

  Biruta

  Viesnīcas menedžments nav klientiem draudzīgs, ir daudz noteikumu, kas nav citur - līdzīga līmeņa viesnīcās. Par to, ka vajadzīga cepurīte, lai iekļūtu baseinā, uzzināju tikai pie baseina, līdz šim nekur tāda prasība nav bijusi.

  Tā kā bija samaksāts iepriekš, tad līdzi nebija kredītkarte, tikai debet - līdz ar to neko nevarēja pierakstīt uz istabas rēķinu - arī pie baseina prasīja maksāt. Galu galā - ja uztic minibāru, tad vajadzētu uzticēties arī citur.

  Personāla attieksme ļoti atšķirīga - ļoti laipni, izpalīdzīgi ir pie sāls istabas, turpretim pie baseina - izteikti nelaipni, vispār bez smaida.

  Patika brokastis, lai gan Jūrmala SPA tās ir pat labākas, laipni viesmīļi


  9

  Diāna

  9

  Diana
  Awesome

  9

  Elīna

  9.7

  Ērika

  9.8

  Genrihs

Izdevīgākie SPA atpūtas piedāvājumi Tavā e-pastā!