Art Hotel Roma Liepāja

Par viesnīcu

Elegantā viesnīca Art Hotel Roma Liepāja 3* atrodas pašā Liepājas centrā, blakus Rožu laukumam, skaistā kvartālā ar nosaukumu “Romas dārzs”. Katrs numurs viesnīcā ir bagātināts ar oriģināliem mākslas darbiem. Viesnīcas interjerā izmantotie dabīgie materiāli – koks, ķieģelis, metāls un lins rada māju sajūtu. Ikviena detaļa ir pārdomāta, lai radītu emocionālu baudījumu, pārsteiguma momentu, kā arī saglabājot vēstures mantojumu. Turklāt, ar gardām maltītēm priecēs restorāns “Roma” un kafejnīca “Romas beķereja”, bet estētisko baudījumu sniegs mākslas galerija “Galerija Romas dārzs”.

Atpūtas piedāvājumi

Šajā viesnīcā šobrīd nav aktuālu SPA piedāvājumu

Saņem paziņojumu, tiklīdz viesnīcai ir piedāvājumi

Ko izbaudīt Art Hotel Roma Liepāja?

Mākslas galerija “Galerija Romas dārzs”

Iepazīstiet izcilāko 20. gadsimta Liepājas un visas Latvijas mākslinieku darbus! Galerijas apmeklētāji šeit var baudīt īpašu māksliniecisku auru, kā arī iegādāties oriģinālus latviešu vecmeistaru un mūsdienu mākslinieku darbus.

Viesnīcas apkārtnē

Mākslas baudījumu varat gūt arī apmeklējot koncertus Lielā dzintara koncertzālē un izrādes – Liepājas teātrī.  Turpat blakus atrodas arī Latvijas mūziķu Slavas aleja, Rožu laukums, baznīcas un katedrāles. Līdz Liepājas pludmalei – 1.3 km pastaiga.

Atsauksmes

GoSPA klientu viesnīcas novērtējums:

9.1/10


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/gospa.lv/public_html/wp-content/themes/hello-theme-child-master/functions.php on line 1291
Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
Ģimenei draudzīgs

    9.2

    Anna
    Ļoti mājīga viesnīca lieliskā vietā ar labām brokastīm un īstiem mākslas darbiem, kas izvietoti visā viesnīcas interjerā. Laipna apkalpošana. Patīkama komforta un cenas attiecība. Noteikti atgriezīšos.

    9

    Karīna

Izdevīgākie SPA atpūtas piedāvājumi Tavā e-pastā!