Ģimenes brīvdienas nedēļas vidū

Naktis: 2
Pieaugušie: 2
Bērni: 1

Derīgs no 15.01.2021 līdz 31.03.2021

Pieejams tikai darba dienās (no svētdienas līdz ceturtdienai)

€174
Pērc tagad - izmanto, kad vēlies!

Tu saņemsi šī piedāvājuma elektronisku vaučeri, kuru varēsi izmantot rezervācijai Sev ērtākajā datumā.

Piedāvājumā "Ģimenes brīvdienas nedēļas vidū" iekļauts

 • Nakšņošana viesnīcā 2 naktis Family Suite kategorijas numurā 2 pieaugušajiem un 1 bērnam līdz 11 gadiem
 • Bagātīgas brokastis ar Prosecco ar skatu uz jūru
 • Atpūtas centra ar jūras ūdeni „Sea Wellness” apmeklējums (120 min) vienu reizi dienā, izņemot izbraukšanas dienu
 • Tēja, kafija un ūdens numurā
 • Apsargājama autostāvvieta

*Lai COVID -19 ierobežojumu laikā apmeklētu ārstniecisko baseinu obligāti nepieciešams ģimenes ārsta vai ārsta rehabilitologa nosūtījums medicīnas procedūru nepieciešamībai. Iespējams apmeklēt arī “Baltic Beach Hotel & SPA” ārstu rehabilitologu vai fizioterapeitu. Individuāla ārsta konsultācija mūsu Medicīnas centrā – 20 eiro no personas.

Derīgs no 15.01.2021 līdz 31.03.2021

Pieejams tikai darba dienās (no svētdienas līdz ceturtdienai)

Viesnīca

Premium līmeņa viesnīca Jūrmalā Baltic Beach Hotel & SPA 5* vilina atpūtniekus, kuri alkst pēc augsta līmeņa SPA atpūtas. Medicīniski sertificētā SPA centra mierpilnā atmosfēra ļaus nodoties dziļai atpūtai, baudot kādu no daudzajām SPA procedūrām, baseiniem, saunām un tvaika pirtīm. Savukārt, sporta centrā peldbaseins ar jūras ūdeni un mūsdienīgā trenažieru zāle aktīvākajiem viesiem palīdzēs uzturēt tonusu un sportisku formu. Turklāt, gardēžus šeit priecēs izsmalcinātas garšas kompozīcijas modernās Eiropas un klasiskās itāļu virtuves restorānos, bet vasaras sezonā smalku mielastu varēs baudīt jūras velšu terasē un pludmales grilbārā ar skatu uz jūru. Baltic Beach Hotel & SPA apmeklētājiem ir iespēja izbaudīt jūras peldes ne tikai vasarā – unikālais 25 m garais baseins ar siltu jūras ūdeni sniedz Jums šo iespēju visa gada garumā! Tāpat jaunajā ūdens relaksācijas centrā ir pieejamas trīs unikālas pirtis (Ciedru, Himalaju sāls un Romiešu), džakuzī un īpašs baseins, kas paredzēts bērniem.

Noteikumi

 • Viesnīcā numurs pieejams no plkst. 15.00 ierašanās dienā un līdz 12.00 izbraukšanas dienā.
 • SPA centra darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai 07:00 – 22:00, sestdien un svētdien 08:00 – 22:00.
 • Klasiskās un deluxe kategoriju numuros var dzīvot divas personas. Atpūšoties kopā ar bērniem, ieteicams dzīvot ģimenes numurā. Piemaksa par papildus gultu numurā bērniem līdz 12 gadiem 35 EUR par nakti, bērniem no 12 gadiem un pieaugušajiem 80 EUR par nakti.
 • Ierodoties viesnīcā, reģistratūrā būs jāiemaksā 50 EUR depozīts. Ja naudas summa netiks izmantota papildus pakalpojumiem viesnīcā, tā tiks atmaksāta.
 • Ierodoties viesnīcā, ir jāpārliecinās cikos un kur tiks nodrošināti SPA programmā iekļautie pakalpojumi (procedūras, sporta nodarbības, ēdienreizes u.c.).
 • Izvēlētās atpūtas programmā iekļautās procedūras nav iespējams mainīt pret citām viesnīcā pieejamajām procedūrām.
 • Ja mainās plāni un nevarēsiet ierasties viesnīcā par to jāpaziņo 3 dienas pirms rezervētā datuma. Ja šis nosacījums netiks ievērots, viesnīca uzskatīs atpūtu par izmantotu un ieturēs atcelšanas maksu atpūtas summas vērtībā.
 • Pirms atpūtas rezervēšanas iesakām sazināties ar viesnīcu un pārbaudīt vai vēlamajos datumos ir pieejami numuri.

Kā izmantot GoSPA piedāvājuma vaučeri

Kad iegādāsies kādu no GoSPA atpūtas piedāvājumiem, Tu saņemsi elektronisku vaučeri. Vaučeri mēs nosūtīsim uz Tavu e-pastu uzreiz pēc apmaksas viekšanas. 

Piedāvājuma vaučeri varēsi izmantot, lai veiktu atpūtas rezervāciju Sev ērtākajos datumos pa tiešo viesnīcā. Vaučeri varēsi izmantot rezervācijai datumos, kas ietilpst derīguma termiņā.

Ja nepieciešama palīdzība ar rezervācijas veikšanu – sazinies ar mums!

Atsauksmes

GoSPA klientu viesnīcas vērtējums:

8.4/10

Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
SPA un baseins
Ģimenei draudzīgs

  9.8

  Agnese

  Brīnišķīgi pavadīts laiks:)


  8

  Aigars

  9

  Aija

  Uzdāvināju savai mammai atpūtu Baltic Beach Hotel kopār ar spa kompleksu Garden kā dzimšanas dienas pasākumu, ko mums abām  baudīt kopā. Mēs pavadijām leilisku dienu jūrmalā. Procedūras bija labas un interesantas mums patika gan leilais baseiens gan Garden zona kur baudījām pirtis un dažas procedūras. Viesnīcas nummuriņš bija vienkāršs, bet par piedāvājuma cenu pilnīgi pieņemams. Viesnīcas un Spa kompleksa darbinieki bija laipni un atsaucīgi.


  9.3

  Aleksandrs

  в первую ночь случился засор канализации и долгое время стоял не приятный запах, о чем известили дежурных, был прислан сантехник, но проблемы не решил- поэтому комфорт 6


  9.7

  Alise
  Uzdāvināju mammai dzimšanas dienā dāvanu karti no GoSPA, jo viņa vienmēr ir aizņemta rūpējoties par citiem, sevi atstājot novārtā. Man likās, ka SPA atpūta kā dāvana būtu tieši laikā. Mamma bija ļoti priecīga par pārsteigumu, abas rezervējām atpūtu Jūrmalā. Procedūras bija ļoti relaksējošas un mums patika Garden zona ar lielu baseinu un pirtīm.Viesnīcas darbinieki bija laipni un atsaucīgi. Gan mamma, gan es bijām ļoti uzlādētas un atpūtušās pēc foršajām SPA brīvdienām!

  9.2

  Anastasija

  9.3

  Anda

  5.7

  Andra

  Labdien! Viesnīcas numuri neatbilst 5 zvaigznēm. Mēbeles vecas, prastas, lētas, bezgaumīgas, TV uzlikts uz ledusskapja, aizkaros caurumi!!! Numuriņā nebija paredzēta iespēja pagatavot tēju un kafiju. Esmu bijusi Eiropā daudzās viesnīcās, gan 5 gan 4, gan 3 zvaigznēs, bet tik nekvalitatīvas mēbeles  5 zvaigžņu viesnīcā  es redzēju pirmo reizi. Numuriņam, kurā tikām izmitināti, es nedotu par 3 zvaignzes. Biju šokā par tik zemu kvalitāti, konkrēti - 274. Nekad nerezervēšu šajā viesnīcā numurus un citiem arī neieteikšu.


  8.5

  Baiba

  8.2

  Biruta

  Viesnīcas menedžments nav klientiem draudzīgs, ir daudz noteikumu, kas nav citur - līdzīga līmeņa viesnīcās. Par to, ka vajadzīga cepurīte, lai iekļūtu baseinā, uzzināju tikai pie baseina, līdz šim nekur tāda prasība nav bijusi.

  Tā kā bija samaksāts iepriekš, tad līdzi nebija kredītkarte, tikai debet - līdz ar to neko nevarēja pierakstīt uz istabas rēķinu - arī pie baseina prasīja maksāt. Galu galā - ja uztic minibāru, tad vajadzētu uzticēties arī citur.

  Personāla attieksme ļoti atšķirīga - ļoti laipni, izpalīdzīgi ir pie sāls istabas, turpretim pie baseina - izteikti nelaipni, vispār bez smaida.

  Patika brokastis, lai gan Jūrmala SPA tās ir pat labākas, laipni viesmīļi


Izdevīgākie SPA atpūtas piedāvājumi Tavā e-pastā!