Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account
Vanilla Travel ārkārtas situācijas laikā klientus birojā un pa telefonu neapkalpo. Sazinieties ar mums rakstot uz travel@vanillatravel.com

Valmiermuižas alus SPA Kūre

Valmiermuižas alus SPA Kūre

Divu dienu atpūta greznajā Dikļu pilī - bagātīgas brokastis pils verandā, romantiskas vakariņas pils restorānā, divas SPA procedūras katram, Valmiermuižas alus piedevu vanna, alus baudīšana un ekskursija pa pili mierpilnā un nesteidzīgā atmosfērā.

Piedāvājumā iekļauts:

 • atpūta pils istabā (no plkst. 14.00 līdz nākamās dienas 12.00)
 • bagātīgas brokastis pils Verandā (no plkst. 8.00 līdz 11.00)
 • vakariņas Dikļu pils restorānā 50 EUR vērtībā
 • 2 SPA procedūras katram:
  • drabiņu pīlings (30 min)
  • alus apiņu masāža (60 min)
 • nefiltrētā Valmiermuižas alus vannas piedevas istabā
 • nefiltrētā alus baudīšana
 • jaunā Dabas SPA kompleksa apmeklējums pirms vai pēc procedūrām
  • somu sausā pirts
  • mitrā pirts
  • baseins
 • viesu ērtībām – autostāvvieta
Kocēnu novada greznajā Dikļu pilī iekārtota 4* viesnīca, kura atpūtniekus pārsteidz ar īpaši greznu un senatnēju atmosfēru, kas ļaus uz brīdi aizmirst par mūsdienu pasauli. Viesu istabas rotā 19. gadsimta beigu un 20. gadsimta sākuma mēbeles, grezni kamīni un krāsnis. Pils restorānā baudīsiet mūsdienīgas interpretācijas par Vidzemes lauku labumiem – tuvākajā apkaimē briedušiem ķirbjiem un āboliem, tepat Valmiermuižā audzētiem trušiem, netālajā Burtniekā vai pils dīķī ķertām zivīm, Igaunijas pierobežu pļavu jēriem.

Pils Dabas SPA procedūrās tiek izmantotas dabiskas izejvielas sākot no apkārtnes pļavās un mežos lasītajām zālītēm, līdz pat alus apiņiem. SPA speciālistu prasmīgās rokas izpildīs gan relaksējošas, gan uzmundrinošas atpūtas programmas un rituālus. 
7.4/10

Viesnīcas reitings

Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
SPA un peldbaseins
Ģimenei draudzīgs

Atsauksmes

6.5

Liene


6.5/10

9.2

Sintija

Bija ļoti garšīgi, mājīgi un viesmīlīgi

9.2/10

7.0

Elīna


7.0/10

10.0

Edgars

Ļoti labi atpūtāmies,  Līgavas istabiņā bija ļoti skaista un vakaru pavadījām romantiska gaisotnē ar no viesnīcas sagādātajām trifelēm un šampānieti.


10.0/10

9.6

Janis


9.6/10

6.0

Dzintars


6.0/10

6.2

Jūlija


6.2/10

7.7

Aiga


7.7/10

7.3

Rihards


7.3/10

5.4

Inguna


5.4/10

7.9

Kate

Lieliska viesnīcas atrašanās vieta mierīgai un romantiskai atpūtai. Atsaucīgs personāls, labs servisa līmenis. Bagātīgas brokastis. Nedaudz jūtams kārtīga saimnieka trūkums. Bet kopumā ar atpūti bijām ļoti apmierināti.


7.9/10

5.8

Baiba


Pārsteidza SPA procedūra - romantiskā vanna, jo uz numuriņu tiek atnesa krūka ar kaut kādu šķidrumu (smaržo, protams, labi) un mums pašiem savā numuriņa mazajā vanniņā (nepārspīlējot vietas pietiek 1 cilvēkam) ir jāielej šīs krūkas saturs un jāveic visas pārējās darbības, lai varētu iet vannā ( 2 personas). Sanāk, ka SPA, bet pašam viss jāizdara :). Ja tā nebūtu dāvana no kolēģiem, un būtu iegādāta par personiskiem līdzekļiem, tad droši vien es būtu ļoti neapmierināta un  visticamāk vēlētos, lai man atgriež naudu par pakalpojumu, kas reāli netika sniegts, tomēr šoreiz bija cita situācija un šim visam piegājām ar humoru. Amizanti šķita arī tas, ka vannasistaba ar "SPA vannu" atrodas pie durvīm, kurām ir ļoti laba dzirdamība un nācās klausīties 7 - 10 min kādas gides?! vadītā ekskursija..

Darbinieki ļoti komunikabli, laipni un patīkami, Latvijā ne pārāk bieži nākas tādus sastapt.


5.8/10

8.4

Andris


8.4/10

7.4

Andris

Viss bija labi, tikai matracis bija pārāk cits priekš mūsu svara (ap 60kg katrs)


7.4/10

5.7

Jevgenijs


5.7/10

7.8

Solvita


7.8/10

7.2

Jūlija


7.2/10

8.2

Liene

Muiža ar savu auru, nummuriņš ērts un plašs. Ļoti patika iekārtojums, kas lielākajā daļā saglabājies no 19-20gs. sākuma. Īpaša pils atmosfēra, viesmīlīgs un gādīgs pils personāls. Laba vieta nesteidzīgām un romantiskām nedēļas nogalēm. Vakariņas restorānā īpaši lutināja mūsu garšas kārpiņas. Noteikti izmantosim šo iespēju vēlreiz!


8.2/10

7.3

Kristīne

Super vieta, kur atpūsties, relaksēties, sakārtot domas un "aizbēgt" no pilsētas burzmas! Ļoti piemērota vieta atpūtai vienatnē vai divatā, bet noteikti ne kopā ar bērniem (viņiem noteikti tur būtu garlaicīgi - nav ne spēļu laukuma, ne baseina utml)!

Personāls izvēlēts godam - visi ļoti smaidīgi, laipni un pozitīvi noskaņoti! Uzslavu pelnījuši arī pavāri par gardajām vakariņām un brokastīm (vienīgais - restorāns varētu paplašināt ēdienkartes piedāvājumus dažādām gaumēm)!

Nevaru novērtēt pirts & baseina komlpeksu, jo cik sapratu, tad tāda neesot (vismaz ne pagaidām)!

Kā nelielu mīnusu varētu minēt neērto gultas matraci, atlupušās tapetes istabiņā (varbūt tikai mūsējā gadījās) un kondicioniera trūkumu, bet pieņemu, ka šāda tipa celtnēm varētu būt problēmas ar tā ierīkošanu! Par cik trāpijās istabiņa saules pusē, visu dienu un arī naktī bija ļoti karsts un turot vaļā logus nācās sastapties ar "draugiem" odiem un sirsoņiem!

Tomēr kopumā tas nesabojāja jauko atpūtu! Noteikti iesaku šo vietu izbaudīt visiem, kam nepieciešams miers un klusums! :)


7.3/10

5.9

Renārs

spa šajā muižā nedarbojās , pēc personāla teiktā būs atvērts tikai ap 2015 gadu. tā kā principā tā ir parasta viesnīca.

5.9/10

9.4

Iveta

Jūs esiet paši labākie!


9.4/10

Valmiermuižas alus SPA Kūre
Alus apiņu masāža un drabiņu pīlings, nefiltrētā alus baudīšana un karalisks naktsmiers.

NAKŠU SKAITS: 1

PIEAUGUŠIE: 2

300.00€
REZERVĒT
21 atsauksmes