Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account

Dzintara terapija

Dzintara terapija

Lielupe SPA centrs ir vieta, kur atjaunot spēkus, parūpēties par savu labsajūtu un gūt iedvesmu. Plašais piedāvājumu klāsts ir izstrādāts balstoties uz labākajām SPA tradīcijām. Senatnīgās dziedniecības un relaksācijas metodes un zināšanas tiek apvienotas ar mūsdienu iespējām, tādā veidā sniedzot Jums neaizmirstamu SPA pieredzi ikvienā dzīves situācijā.

Piedāvājumā iekļauts:

 • Wellness centra apmeklējums 2.5 h:
  • 25 m baseins ar divām kaskādēm
  • Somu sauna
  • Turku tvaika pirts
  • Technogym® sporta zāle
  • Bērnu baseins ar strūklaku
  • Džakuzi
  • Kontrastduša
  • Krievu duša
  • Atpūtas un relaksācijas zona
  • Apsildāms atklātais baseins un sauļošanās gultas
  • Pool bar
 • Muguras masāža  30 min
 • Dzintara pīlings 30 min
 • Tējas ceremonija

SPA procedūra ir garantēta tikai gadījumā, ja ir iepriekš veikta rezervācija un saņemts apstiprinājums. Piedāvājums spēkā tikai darba dienās.

Cenas

Darba dienās55.00€
Darba dienās55.00€
Semarah Hotel Lielupe SPA atrodas vienā no skaistākajām vietām Jūrmalā – gadsimtiem senu priežu meža lokā, īsā gājiena attālumā no Bulduru pludmales. Garantēti komfortabla atpūta – eleganti numuri, īpaši padomāts arī par ģimenēm ar bērniem. Moderni aprīkotā bērnu klubā, par atvasēm parūpēsies un izklaides nodrošinās auklītes. Ūdens relaksāciju centrs ir ideāla vieta, kur atjaunosiet spēkus un parūpēsieties par savu labsajūtu. Plašais piedāvājumu klāsts ir izstrādātās balstoties uz kvalitatīvākajām SPA tradīcijām – baudīsiet relaksējošas, tonizējošas, antistresa, vielmaiņas uzlabošanas, ķermeņa un sejas procedūras. Pēc SPA pieskārieniem apetīti remdēsiet gardēžu restorānā.

Ūdens relaksāciju centrs atvērts katru dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00 un viesiem piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kurā iekļauts:
 • 25 m baseins ar divām kaskādēm
 • somu sauna
 • turku tvaika pirts
 • technogym sport zāle
 • bērnu baseins ar strūklaku
 • džakuzi
 • kontrastduša
 • atpūtas un relaksācijas zona
 • apsildāmais āra baseins

SPA un skaistuma centra profesionālie darbinieki viesiem piedāvā plašu klāstu ar SPA procedūrām un pakalpojumiem:

 • masāžas
 • ķermeņa procedūras
 • sejas procedūras
 • sezonas īpašie piedāvājumi
 • SPA rituāli
 • SPA bērniem
 • sāls istaba
 • nagu kopšana
 • skaistumkopšanas salons
 • vaksācija
8.5/10

Viesnīcas reitings

Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
SPA un peldbaseins
Ģimenei draudzīgs

Atsauksmes

8.8

Daiga


8.8/10

8.0

Baltuška

Bijām ar bērniem. Vakariņas nevarējām ēst restorānā, jo piedāvā tikai no plks. 20,30, kas ar bērniem ir jau vēls. Gājām ārpus viesnīcas vakariņot.

8.0/10

9.7

Vera

Izcila kvalitate, par loti pieņemamu cenu!

9.7/10

8.5

Artūrs


8.5/10

8.1

Zaiga

Viesnīcas rekonstrukcijas dēļ nebija iespējams iziet uz lodžijas. Baseina/džakuzi/pirts kompleksā no grīdas nenotek ūdens. Tvaika pirtī pārāk augsta temperatūra. Citādi ērti un patīkami. Izcils zviedru galds restorānā.Paldies!

8.1/10

4.3

Inga

Nummuri labi, brokastis liela izvele un garsigi, vienigi daudz cilveku un gruti atrast, kur sedet. SPA zona ne ipashi patika, pati telpa paauksta un baseina ari udens auksts bija, viena pirts nestradaja un nav bara pakapojumi, pat padzerties nav iespejams nopirkt

4.3/10

9.0

Evija

Viesnīcas klientiem varētu būt SPA bez rindas, citādi jāgaida rindā. kuram gan patīk rindas brivdienās?


9.0/10

9.3

Iveta


9.3/10

8.0

Ilze


8.0/10

8.7

Anete


8.7/10

7.6

Māris

Labdien! Lielākā viesnīcas problēma ir restorāna kapacitātes trūkums, bet citādi, to kompnsē tuvais Bulduru centrs!


7.6/10

9.6

Zane

Viesnīca atrodas lieliskā vietā ar dažādām atpūtas iespējām. Apkārtne mierīga un droša, patīkama pastaigām, īpašs pluss ir jūras tuvums. SPA pakalpojumu klāsts ļoti plašs, tādēļ iesaku palikt uz ilgāku laiku, lai visu to var paspēt izbaudīt kopā ar SPA centru un tur pieejamo baseinu, pirtīm un burbuļvannām. No 3 iekļautajām procedūrām visas bija ļoti labā līmenī; SPA centrs nodrošina arī halātus, dvieļus un apkalpojošā personāla attieksme bija ļoti atsaucīga. Brokastis arī ar paplašinātu standarta izvēli. Manuprāt, šis piedāvājums ir lieliska izvēle gan vasarai gan ziemas nedēļas nogalēm, kad gribas sevi palutināt.

Īpaši iepriecienāja GoSpa servisa sniedzēji, dodot iespēju rezervāciju samainīt uz citu datumu pāris dienas pirms. Pieredzējis un uz klientu vajadzībām vērsts kolektīvs! Paldies!


9.6/10

7.8

Anete


7.8/10

7.6

Olita


7.6/10

8.9

Mārīte


8.9/10

9.4

Dace


9.4/10

9.0

Jānis

Viss bija lieliski,vienīgi virtuve varēja but labāka... Menu piedāvājums varētu but daudzveidīgaks. 


9.0/10

7.4

Irita


7.4/10

9.7

Anda

Viss bija ļoti labi! Atpūta super! Paldies! Mēs noteikti atkārtosim šādas brīvdienas vēl citu reizi.


9.7/10

8.1

Inese

Viss bija ļoti jauki un mājīgi!:) SPA varēja būt plašāks piedāvājums! Pietrūka bezmaksas halāti un čības!


8.1/10

7.8

Antra

Izbrīnu rada, ka dvielis uz baseinu kompleksu jāņem no numura, resp. to dod tikai, ja ir SPA porcedūra, visās citās viesnīcās, kur līdz šim esmu bijusi, dvieļi baseinos tiek doti atsevišķi, jo numurā viesnīca katram piedāvā tikai 1 dvieli un pēc baseina tas ir slapjš un līdz rītam neizžūst. Resp. kaut vai nepieciešams brīdinājums, ka uz baseinu nepieciešams persomīgais dvielis, ja tiešām četru zvaigžnu viesnīca nevar nodrošināt normālu dvieļu servisu.


7.8/10

9.8

Sandris


9.8/10

5.9

Iveta

Viesnīca ļoti laba, taču bija vairākas ne tik patīkamas situācijas. Pirmkārt pirmo reizi mūžā tik ilgi stāvēju rindā Reception, kad atbraucām. Un otrkārt, ņemot vērā, ka brīvdienās viesnīcā ir daudz viesu, varbūt šajā laikā nevajag arī ielaist spa apmeklētājus, kas nav viesnīcas viesi un izmanto tikai baseinu zonu. Bija ļoti daudz cilvēku, pirtīs nebija kur apsēsties, nebija brīvu skapīšu un tāpēc nebija iespējams pilnvērtīgi apmeklēt baseinu zonu. Nācās īrēt halātu, ģērbties numuriņā. Un ieteiktu arī piedāvājumā ievietot informāciju par halātiem, vai tie ir iekļauti vai nav. Esmu jau pieradusi, ka Spa viesnīcās halāti ir iekļauti servisā, kas, protams, ir īpaši svarīgi braucot ar bērniem.


5.9/10

9.4

Viestarts

Viesnīca ļoti laba un izcili piemērota ğimenēm. Sevišķi patika, ka bērnus var atstāt bērnu rotaļistabā un aizstaigāt līdz jūrai. Ēdināšana ļoti laba. Pirts komplektā pozitīvi, ka ir riņķi bērniem un speciāls baseins.Baseinu un pirts komplekss varēja būt pārdomātāks. Ūdens nedaudz par aukstu, dvieļi nez kapēc jāņem no numuriņa, tikai divas pirtis uz ļotu lielu platību, pirtis samērā aukstas. Ja būtu labāks baseinu un pirts komplekts, cilvēki ar bērniem noteikti brauktu tieši uz šo viesnīcu nevis Igaunijas Spa viesnīcām. Bet kopsummā ļoti liels prieks, ka beidzot Latvijā kāds sāk domāt par ğimeņu ar bērniem atpūtu.


9.4/10

10.0

Olga


10.0/10

7.4

Kaspars


7.4/10

9.7

Juta


9.7/10

7.0

Daiga

Vakariņas viesnīcas restorānā gaidījām 50 min. Un rezultātā tikām pie vēsiem ēdieniem, lai neteiktu, ka aukstiem. Ja viesnīca domāta ģimenēm ar bērniem, droši vien, ka pasūtot makaronus ar sieru nevajadzētu tik ilgi gaidīt.

Brokastis izcilas.

Paldies, kopumā pavadījām jaukas brīvdienas.


7.0/10

4.6

Pēteris


4.6/10

9.9

Daiga


9.9/10

9.3

sanita

Žēl,ka stāvvietu nācās meklēt ārpus viesnicas teritorijas,klientiem vajadzētu bezmaksas nakts stāvvietu! Būtu labi diennakts klientiem ari baltos halātus nm ! Pārējais bija teicami!


9.3/10

8.8

Ginta


8.8/10

8.9

Rihards


8.9/10

10.0

Ilze

Patīkama, tīra, svaigi renovēta viesnīca. SPA kompleksā varēja būt vairākas burbuļvannas. Patīkami pārsteidza turku pirts - ļoti patīkama, tiesa pirtis varēja būt lielākas, ietilpīgākas. Vizuāli un garšas kārpiņām tīkamas vakariņas restorānā. Patika ka ir iespēja izvēlēties intīmāku vakariņu galdiņu ar pieklusinātu apgaismojumu. Bagātīgas brokastis. Ļoti patika cenas un kvalitātes attiecība.


10.0/10

8.6

Sanita


8.6/10

6.6

Inga

Ļoti būtu vēlams, lai TV būtu pieejams vismaz viens televīzijas kanāls bērniem (ar multiplikācijas filmām), jo mūsu bērns bija sajūsmā par savu viesnīcas istabu un televizoru, bet esošie televīzijas kanāli bija piemēroti pieaugušajiem un mūsu bērnu galīgi neinteresēja. 


6.6/10

9.1

sofij

mēs jau 2 reizi esam jūsu SPA patik forši


9.1/10

9.8

Elizabete


9.8/10

9.4

Kristaps

Piemērota vieta atpūtai ar bērniem,bet par rotaļu istabu ir jāmaksā. Bērnu baseins bija super,bet tvaika pirtī radās iespaids,ka varēja būt tīrāks,tur viss "pludoja",bet patika mentola tvaiki. Tā kā mums bija iekļautas arī vakariņas, varu piebilst,ka ēdieni bija salīdzinoši vienkārši,gaidiju ko izsmalcinātāka,jo pati viesnīca ir ļoti šika. Restorānā tieši,ka bija rotaļu stūrītis. Nepatika,ka īpatnēji oda gultas veļa. Bet kopsummā,zinot cik šis viss izmaksāja,pakalpojums no GoSpa ir ļoti labs, mums pat no numuriņa pavērās panorāmas skats. Noteikti vēlreiz došos šādā atpūta ar visu ģimeni. Paldies.


9.4/10

9.8

Veronika

Būt jauki ja būtu vēlā izbraukšana! Varētu ieteikt restorānam iegādāties maizes tosteri brokastīm!! Vakarińu ēdienkarte ir pārāk vienkārša.


9.8/10

9.8

Aņuta


9.8/10

6.6

Baiba


6.6/10

6.4

Edgars


6.4/10

8.9

Agita


8.9/10

9.3

Jānis

Numuriņš svaigi remontēts, tīrs, ērts. Ūdens parkā ar 2 pirtīm un 1 burbuļvannu uz lielo apmeklētāju skaitu sestdienas vakarā šķita par maz. Ņemot verā piedāvājuma cenu, kopumā serviss pārsniedz gaidīto. 


9.3/10

7.1

Sanda

Neskatoties uz to, ka viesnīcu renovē no ārpuses, iekštelpās tas netraucēja. Numuriņi ģimenēm ir divistabu, katrā telpā pa televizoram, moderni un tīri. Brokastīs plaša ēdienu izvēle.SPA zonā patika gan mums, gan bērniem.


7.1/10

7.8

Marika


7.8/10

8.6

Matīss


8.6/10

10.0

Iveta


10.0/10

9.6

Kristaps


9.6/10

9.4

Dainis


9.4/10

7.8

Dainis

Viss bija augstākajā līmenī. Noteikit vēlreiz izmantosim šādu iespēju.


7.8/10

6.7

Marina

Всё очень поравилось! В номерах чисто, персонал очень отзывчивый. Спасибо, приедем ещё!


6.7/10

7.8

Sandis

Svaigs remonts,liels baseins ,labs spa,tuvu jurai,brokastis ok.


7.8/10

9.6

Daiga


9.6/10

8.4

Nora


8.4/10

8.1

Jevgenija


8.1/10

8.4

Inga

Semarah hotels Lielupē var lieliski atpūsties un relaksēties. Iepriecina, ka pēc remonta SPA zonā ierīkots baseins bērniem un džakuzi pieaugušajiem. Arī kontrastdušas ir patīkami pārsteidzošs jaunums. Ļoti laba brokastu bufete un pretimnākošs personāls. Apbēdina, ka  klientiem par automašīnas turēšanu viesnīcas teritorijā jāmaksā 7 eiro, jo citās Jūrmalas 4 * viesnīcās šāds pakalpojums ir bezmaksas.


8.4/10

8.9

Aivars


8.9/10

9.7

Diana


9.7/10

9.1

Jelena


9.1/10

9.8

Julija


9.8/10

8.3

Antons

Numuri iekārtoti komfortabli, bet, diemžēl, durvis uz dušu ir šķības un citi sīkumi, prasās pielabošana.

Personāla attieksme ļoti atšķirīga, restorānā ļoti laipna, bet baseinu kompleksā kā nu kuro reizi, kopumā gribētos redzēt vairāk smaidu. Baseins ir tikai viens iekšējais, āra baseins ir reklāmā.

Nepieņemami, ka baseinu komplekss sāk strādāt no astoņiem, taču pirtis ir pilīnigi aukstas, 12. augustā arī pusdeviņos nebija nekādas pazīmes, ka tās sāktu silt. Nav saprotams, ko nozīmē, ka baseinus var izmantot divas stundas, ja nekur nav ne pulksteņu, ne citu kontrolierīču. Baseins ir tikai viens iekšējais, āra baseins ir reklāmā.

Nav patīkami, ka autostāvvieta ir par maksu.

Brokastis, salīdzinot ar citām līdzīgām viesnīcām Jūrmalā, pieticīgas.


8.3/10

8.4

EVITA

Kopumā viesnīca jauka, atrodas klusā vietā, publiskajā zonā laba atmosfēra. Viesnīcas numuru stāvu gaiteņos sajūta - kā uz kuģa ejot pa gaiteņiem un meklējot savu kajīti.

Viesnīcas administrācijai jāpiestrādā pie darbinieku apmācības un novērošanas darba gaitā.


8.4/10

9.9

Sanita


9.9/10

7.2

Natalja

GOSpa serviss-nav pretenziju,strādā ātri,tikai nevarejām saprast,kāpēc viesnīcas sistēmā neuzrādās ,ka mēs piemaksājām par ģimenes numuru.

Par viesnīcu-

Kas patika-garšīgas,bagātīgas brokastis,plaša izvēle; labs SPA centrs,personāls,āra baseins.

Trūkumi-Kāpēc 4zvaigžņu viesnīcas numuros(it īpaši ģimenes numuros) nav ledusskapja? Mēs bijām kopā ar savu mazuli(7 mēneši)-kur lai uzglabāt bērnu pārtiku tik karstā laikā?

Televīzijas kanāli nestrādāja,kaut mēs ne vienu reizi griezāmies pie administrācijas,lai atrisina šo problēmu, bet nekas netika salabots.

Kopumā iespaids no atpūtas ir ļoti labs.


7.2/10

Dzintara terapija
Relaksācija un atpūta no ikdienas steigas Wellness centrā

PIEAUGUŠIE: 1

no: 55.00€
REZERVĒT
66 atsauksmes