Sign inRegister
Welocome! Login in to Your Accont
Register for Your Account

Ģimenes programma (2+2)

Ģimenes programma (2+2)

Divu dienu ģimenes atpūta Lietuvā, klusā un skaistā vietā pie ezera - gardas brokastis un vakariņas viesnīcas restorānā, patīkama atpūta ūdens relaksācijas centrā, aizraujoša bolinga spēle un dažādas aktīvās atpūtas iespējas.

Piedāvājumā iekļauts:

 • ģimenes atpūta 2 pieaugušajiem un 2 bērniem (no 3 līdz 14 gadu vecumam)
 • atpūta standarta numurā (no plkst. 15.00 līdz nākamās dienas 11.00)
 • brokastis viesnīcas restorānā (darba dienās no plkst. 7.00 līdz 10.00, brīvdienās no plkst. 7.30 līdz 11.00)
 • vakariņas viesnīcas restorānā (no plkst. 17.00 līdz 20.00)
 • patīkama atpūta ūdens relaksācijas centrā bez laika ierobežojuma (atvērts pirmdienās no plkst. 12.00 līdz 20.00, no otrdienas līdz ceturtdienai un svētdien no plkst 10.00 līdz 20.00, piektdien un sestdien no plkst. 10.00 līdz 22.00). Jūsu labsajūtai:
  • sauna
  • tvaika pirts
  • turku pirts
  • krievu pirts
  • burbuļvannas
  • ūdens kaskādes
  • 13, 30 un 70 m gari slīdkalniņi
  • baseins ar straumi
  • baseins ar viļņiem
  • bārs
 • mierpilna atpūta sāls istabā (45 min)
 • izklaidēm – boulinga spēle (60 min)
 • aktīva atpūta sporta zālē (60 min)
 • viesu ērtībām – autostāvvieta
Trasalis Trakai Resort & SPA viesnīca atrodas klusā, skaistā vietā pie ezera Traķos. Komfortablās un siltās viesnīcas telpas sniedz omulīgu sajūtu, kā mājās ar daudzveidīgām izklaides un relaksācijas iespējām. Tarsalis ir piemērota atpūtas vieta gan ģimenei, gan draugu kompānijai. Ģimenēm speciāli piemēroti numuri ar atsevišķām bērnu istabām. Viesnīca lepojas ar vienu no lielākajiem SPA centriem Lietuvā, kurš piedāvā plašu SPA procedūru klāstu, izpriecas ūdens atrakciju parkā, boulinga un biljarda spēles, kā arī gardas maltītes izcilā viesnīcas restorānā. Restorānam ir stikla griesti, kas rada sajūtu, ka ēdienreize ieturēta zem klajas debess. Varēsiet arī relaksēties saunās un baseinos, kā arī apmeklēt trenažieru zāli.

Tarsalis Trakai ūdens relaksācijas centrā gan relaksēsieties saunās un baseinos, gan gūsiet patīkamas emocijas šļūcot pa kādu no akvaparka slīdkalniņiem. Centrs atvērts  P. no plkst. 12.00 līdz 20.00, O.–C., Sv. no plkst 10.00 līdz 20.00, Pk., S. no plkst. 10.00 līdz 22.00 un tajā ietilpst:
 • sauna
 • tvaika pirts
 • turku pirts
 • krievu pirts
 • burbuļvannas
 • ūdens kaskādes
 • 13, 30 un 70 m gari slīdkalniņi
 • baseins ar straumi
 • baseins ar viļņiem
 • bārs
7.9/10

Viesnīcas reitings

Vieta
Tīrība
Komforts
Personāls
SPA un peldbaseins
Ģimenei draudzīgs

Atsauksmes

7.7

Agita

Atpūta pa to cenu bija ok. Bērniem īsti nebija ko ēst vakariņās un līdz ar to īsti nebija paēduši..Brokastis ļoti labas. Vienīgi bija jāgaida kamēr atbrīvojas vieta, kur sēdēt un neviens nepienāca klāt. Gulēšana bija neērta. Spa un peldbaseini labi.

7.7/10

8.3

Elīna


8.3/10

6.0

Diāna

Atbilstoši cenai

6.0/10

8.0

Māra

Paldies, labi atpūtāmies!

8.0/10

2.3

Vārds

Neomulīga, tukša, tumšā drēgnā, ne atsaucīgs personāls, nolaists, nabadzīgs piedāvājums, vienveidīgs uzturs. Nepatika. Neiesaku.

2.3/10

7.4

Ilze

Vienkārša, bet ļoti jauka viesnīca. Cena atbilstoša kvalitātei. Gardas brokastis un patīkams saunu un baseinu centrs..

7.4/10

7.3

Agita


7.3/10

8.6

Rita


8.6/10

6.1

Iveta


6.1/10

4.0

Baiba


4.0/10

5.3

Dace

Solītais boulings,izrādās,pieejams tikai ziemas sezonā.Septembra sākumā tiek iedots vaučers kuģīša braucienam pie pils.Būtu to izmantojuši,ja vien būtu informēti iepriekš,jo ieradāmies viesnīcā jau pēc pils apskates.Kuģim arī atiešanas laiki tikai trīs,un mums neizdevīgi bija atgriezties pie pils.Arī nākamais rīts jau bija saplānots Viļņā,tad nu iespēju izvizināties neizmantojām.Žēl.Baseina kompleksā ļoti silts,arī ūdens,tas pozitīvi.Ēdiens garšīgs,svaigs,bet nu porcijas vakariņās ļoti mazas,varbūt tikai tovakar tā,jo lasīju labas atsauksmes par ēdināšanu.Otrreiz nebrauktu,vienreizējs pasākums,ko apvienot ar Traķu pils apskati.


5.3/10

9.0

Zane


9.0/10

5.4

Sandis


5.4/10

8.9

Dace

Viesnīca liela un plaša. Bijām 2 pieaugušie un 2 bērni. Bērniem bija jāsaguļ dīvānā, kurš ir nedaudz platāks par vienguļamo gultu. Būtu bijuši priecīgi, ja piedāvātu kaut saliekamo gultu, jo vietas numuriņā bija daudz. Inventārs palietots, paklājs pleķains, bet citādi tīri un kārtīgi. Pirts un baseinu komplekss ļoti patika gan lieliem, gan maziem. Žēl, ka nestrādāja boulings. Tā vietā tika piedāvāts izbrauciens ar kuģīti. Vakariņas bagātīgas un garšīgas, tik divos no trim mūsu izvēlētajiem pamatēdieniem bija čilli, par ko mūs neviens nebrīdināja. Būtu izvēlējušies citus ēdienus. Brokastīs ļoti labas. Kopumā esam apmierināti.


8.9/10

7.0

Inese

Viesnīca pati par sevi nedaudz noplukusi, iespējams, ka uzlabotais numurs būtu bijis labāks, bet iegādes brīdī nebija pieejams. Halātus jāprasa pašam, recepcijā. Spa komplekss labs, bet vienīgi tāds drusku nolaists. Vairākas pirtis , bet jāiet laicīgi, jo uz darba dienas beigām pamazām atdzisa, bijām 20.00. Neesmu pārāk izlepusi, bet ēdināšana daudzās citās viesnīcās ir bijusi labāka. Otreiz droši vien uz šo viesnīcu nebrauktu. Bet kopumā nekāda īpaša vilšanās nebija, ņemot vērā piedāvājuma cenu.


7.0/10

6.0

Ivo


6.0/10

9.3

Skaidrīte

Tiešām laba vieta atpūtai ar ģimeni. Patika gan akvaparks, kas nav pārāk liels, bet ērts un kompakts, garšīgas vakariņas un brokastis, numuriņš vienkāršs, bet ērts. labprāt brauktu vēl.


9.3/10

7.4

Bruno


7.4/10

9.2

Irena


9.2/10

9.4

Marina


9.4/10

9.4

Edijs


9.4/10

7.6

Aleksejs


7.6/10

7.8

Zane

Jāatzīst, ka ierašānās viesnīcā nebija gluži ideāla - administratore izskatījās manāmi garlaikot un neieintereseta mūsu apkalpošanā, bet viss turpmākais bija gana labi, lai glābtu neveiklo "sagaidīšanu".

Numuriņš vienkārš, bet gana ērts un plašs. Viesnīcā kopumā nedaudz prasās pēc remonta, bet, ja uz to piever acis, ir labi.

Brokastis nedaudz sagādāja vilšanos, toties pusdienas un vakariņas bija izcilas - patīkams pārsteigums bija āzijas virtuves piedāvājums.

SPA procedūras ļoti labas, speciālisti zina, ko dara. Vīrs gan nedaudz sūdzējās, ka masāža esot bijusi par maigu, bet kopumā patika. Akvaparkā pagadījāmies pēcpusdienā, līdz ar to bija gana daudz cilvēku, bet par vietas trūkumu sūdzēties nevrēja. Drīzāk pie vainas bija pašu noskaņojums, jeb precīzāk - tā trūkums.

Kopumā ar atpūtu esam apmierināti.


7.8/10

9.2

DACE


9.2/10

7.2

Sandra


7.2/10

8.9

Sandra

Divvietīgajā numurā nepārdomātas gultas, kuras grozoties veido spraugu, respektīvi slīd viena no otras projām. Segas vienvietīgas, halāti no mazgāšanas un balināšanas izdiluši cauri. Pozitīvais, personāls laipns un atsaucīgs, restorānā vakariņas bija ļoti gardas! 


8.9/10

6.0

Ģirts


6.0/10

8.7

Sigita


8.7/10

6.9

Galina


6.9/10

8.6

Sandra

Ieteiktu braukt, kopumā atpūta ļoti laba. Atbilstoši cenai. Nepatika sāls istaba, jo biju iedomājusies kaut ko relaksējošu - ērtus krēslus ar meditējošu mūziku. Rezultātā skatījos Tomu un Džeriju (laikam mana kļūda. pateicu. ka būšu ar bērnu 11g, kuram arī vairs tādas multenes neinteresē) un 45 min. sēdēju uz standarta uzgaidāmo telpu krēsla. Labāk būtu padzīvojusies pa baseiniem tajā laikā.

Man baseiniem sanāca par maz laika. ieejas biļete vienai reizei. Tā kā biju uz 2 dienām, tad labāk būtu bijis otrā dienā izčekoties no viesnīcas un visu dienu pēc patikas pavadīt baseinos. Kļūdījos domājot, ka baseini ir neierobežotu laiku, kamēr esi viesnīcā. Pēc vakariņām uz baseinu vairs netiku. :(

Ēdināšana bija OK. Dušas telpas numuriņos jau palietotas, bet nav ne vainas, kopumā iespaids par numuriņu labs.


8.6/10

8.8

Ilva

Personāls pirms procedūras varētu sniegt informāciju par konkrētās procedūras ietekmi uz organismu, tās plusiem veselības uzlabošanā.

Ieradāmies ceturtdienā, bet ūdens atrakciju parks un saunas nestrādāja.

Lielisks brokastu piedāvājums!


8.8/10

8.6

Ilze

Pavadījām viesnīcā nedēļas nogali ar bērniem.  Viesnīca atbilst 3 zvaigžņu līmenim un tā kā nebija nekādu lielo cerību, tad nebija arī vilšanās.

Akvaparks patika gan bērniem, gan pieaugušajiem, vakariņas, kuras bija piedāvājumā par izbrīnu lieliskas, restorānā vakarā patīkama dzīvā mūzika. 

Brokastīs nedaudz par daudz cilvēku un līdz ar to šķiet, ka bardaks, bet brokastu piedāvājums standarta.

Daļa personāla nerunā ne krieviski, ne angliski, bet tas neatraucēja baudīt atpūtu.

Nummuriņi varēja būt labāk aprīkoti - nav miskastes, nav informācijas par viesnīcu un tās sniegtajiem pakalpojumiem, TV nav pults.

Piedāvājumā bija boulinga spēle, taču atbraucot izrādījās, ka boulings nav pieejams. Tā vietā saņēmām dāvanā braucienu ar kuģīti apkārt Traķu pilij, kuru labprāt arī izmantojām.


8.6/10

9.8

Līga

Brīvdienas bija superīgas, istabiņas labas, dušas tīras, akvaparks sākumā likās pamazs, bet beigās ar trīs stundām bija par maz :)  Pirtis paspējam visas izmēģināt - iesakām! Ekskursija ar laivu - ideāla vasarā!  Apkalpojošais personāls laipns, ēdiens garšīgs. Nepaspējām izmēģināt sāls istabu un trenažieru istabu, ieteikums citiem - sāciem uzreiz izbaudīt visu piedāvājumu, lai visu paspētu :) Mums patika viss, izņemot gaišos paklājus ar tīrītiem, bet ļoti redzamiem un daudziem pleķiem istabiņā :) Kopumā  - ļoti labs piedāvājums, noteikti iesakām!


9.8/10

4.8

Ilze

Viesnīcas numuriņi nekopti, baseinā katra otrā duša nedarbojas, bērnu baseins nestrādāja, trubas bija daļēji pieejamas. Netīrs un nesakopts, otrreiz ar bērniem nedotos.


4.8/10

8.3

Modris


8.3/10

9.8

Linda

Pie SPA procedūrām mums gan bija tikai sāls istaba. Aprīkojums (krēsli) varēja būt labāki. :)

Brīvdienas bija ļoti labi izdevušās. Bērniem ļoti patika baseini, slidkalniņi utt..

Cenas arī ļoti adekvātas.

Noteikti brauksim vēl. :) 


9.8/10

6.7

Astra


6.7/10

5.6

Agris


5.6/10

9.9

Guna

Braucam uz Trasali jau vairākus gadus, patīk cenas atbilstība kvalitātei. Plaši nummuriņi, atsaucīgs un laipns personāls. Brokastu, vakariņu piedāvājums nav liels, bet viss ir ļoti garšīgs. Šoreiz mazliet satrauca, ka vakariņās no pavalga bija tikai frī kartupeļi, bet bērni bija sajūsmā. Toties visu veidu gsļa un zivs, salāti, augļi. Brokastu leģendārais biezpienrausis ar svaigu aveņu zapti! Arī tikai šoreiz, bet gribu atzīmēt, viesnīcas telpas un arī baseinu kompleksā bija vēsi! Bet nummurā bija liels papildus sildītājs, kuru ari izmantojām. Ļoti relaksētas brīvdienas. Paldies gospa meitenēm par ātro un bezrūpīgo rezervāciju!


9.9/10

9.9

Inita

Paldies! Atpūta bija ļoti laba, bērni ļoti apmierināti.

Diemžēl ēdināšana, īpaši brokastis, nebija apmierinoša.


9.9/10

6.6

Jevgenijs


6.6/10

9.6

Baiba

Ideāla vieta labai atpūtai gan divatā gan ģimenēm ar bērniem, ļoti laba virtuve, bija ļoti garšīgas vakariņas un bagātīgas brokastis. Noteikti brauksim vēl.

Pie mīnusiem varētu piebilst, ka istabiņa bija vēsa. Recepcijā kad iečekojāmies apkalpojošais personāls nebija laipns,varēja vairāk paskaidrot kas kur atrodas viesnīcā un par sniegtajiem pakalpojumiem un procedūrām.


9.6/10

6.8

Elīna


6.8/10

8.6

Pāvels


8.6/10

5.4

Vita

Vienas reizes apmeklējama vieta. Spa zonas burbuļvannas un baseini visa laika garumā aizpildīti ar tusniem onkuļiem un tantēm, kuri nepārtraukti dzer alu, bērnu klātbūtnē. Tik nepatīkama gaisotne, spa noteikti prasās remontu, vai kā minimums nomainīt ūdeni. Puse no pirtīm nestrāda,visas atrakciju trubas arī nedarbojās, Boilings arī nestrādāja. Viesnīcas nummuri ir katastrofālā stāvoklī. Duša netīra, paklāji pleķos, sienas netīras, kontakti izrauti...utt. Vienīgais, kas priecēja gan vakariņas, gan brokastis bija labas. Visu šo pasakumu glāba pašas pilsētas apskate, ir skaisti un sakopti.Paldies.


5.4/10

8.9

Ilona


8.9/10

4.0

Didzis

Kvalitāte atbilstoša cenai.Ar bērniem laikam vairāk tur nebrauktu.Ēdiens loti labs iznemot brokastis,tās bija kā ēdnicā-haotisks bardaks.


4.0/10

9.7

Liena

Izvēlējāmies šo viesnīcu atkārtoti, pat neskatoties uz to ka tā atrodas patālu no Rīgas, mums patīk apvienot "braukšanas ceļojumu" ar mierīgu atpūtu un pilnīgu relaksēšanos. Viesnīca piemērota arī bērniem, bet to klātbūtni neizjutām kā apgrūtinājumu. Plašs baseinu kompleks, liela tvaika pirts, siltais un vēsais burbuļu baseins. Iespēja malkot atspirdzinošu kokteili burbuļvannā. Brokastīs nav ļoti liela izvēle, taču viss ir garšīgs. Īpašu ievērību cienīgs biezpiena sacepums ar svaigu ogu zaptēm! Noteikti atgriezīsimies vēlreiz!


9.7/10

4.2

Juris


4.2/10

8.7

Anna

Spa atrodas ļoti skaistā vietā. Kopumā atpūtāmies labi, taču gandrīz katrā pakalpojumā (izņemot viesnīcas piedāvātās vakariņas un brokastis :) ) bija kādi mīnusi. Piemēram:

1. Reģistrējoties viesnīcā, tika norādīts, ka numuriņā būs SPA halāti. Tomēr to nebija. Protams sazinoties ar administrāciji halāti tika atnesti, taču tie bija TIK noplukuši (ar pāris caurumiem katrā).

2. Arī SPA ūdens centrā nestrādāja pāris piedāvātās "atrakcijas". Šo pāris atrakciju iztrūkums, manuprāt, bija jūtams, ņemot vērā, ka SPA  bijām sestdienā, ar diezgan lielu cilvēku plūsmu.

3. Arī spa procedūrās (mūsu izvēlētais komplekts "Veselības kokteilis") bija atseviški iztrūkumi:

sāls istabas apmeklējuma laikā bija paredzēts arī neliels kino seans, bet administratote norādīja - diemžēl TV skaņa ir, bet bildes nav. Tā nu mēs 30 min klausījāmies MULTFILMU :)

ar masieri un līdz ar to ar masāžas kvalitāti arī, mūsuprāt, kā paviecās, jo man veiktā masāža bija ļoti laba, manam puisim likās, ka masiere "slinko", bet var jau būt, ka tā ir gaumes lieta.

limfodrenāžā viens zābaks darbojās tikai līdz pusei (līdz ar to viena no kājām tika izmasēta pilnībā, otra tikai līdz pusei :) )

4. Interneta kvalitāte ļoooti zema ("gandrīz neejoša" ).

Kā jau minēju iepriekš, SPA viesnīcās piedāvātās ēdienreizes bija ļoti labas / garšīgas. Arī maksas ēdienkartē norādītās  cenas ir diezgan draudzīgas. Vakariņu laikā skanējā "dzīvā mūzika". Standarta numurs ir pavisam vienkārši mēbelēts, bet plašs un manuprāt visiem numuriņiem ir balkoni. Balkons mums patika, mūsuprāt tādā būtu patīkami pavadīt kādu siltu vasaras vakaru :)


8.7/10

9.8

Guna


9.8/10

8.6

Benita


8.6/10

9.7

Karīna

Gaumīga viesnīca, lieliska ēdināšana, interesants saunu un baseinu centrs. Ņemot vērā cenu - perfekta!


9.7/10

8.7

Tatjana

Очень приятное место для отдыха. Приезжаем не первый раз, 5-летнему ребёнку

тоже  нравится. Несколько бань на выбор,  тёплая вода в детском бассейне и комфортная в 

большом.Есть 3 водные горки, для нас - вполне достаточно. В джакузи всегда есть свободные места, хотя стараемся приезжать не в выходные. Очень вкусная и качественная еда в ресторане. Мы довольны.


8.7/10

9.1

Ieva

Ļoti laba vieta atpūtai ar maziem bērniem.


9.1/10

9.8

Gunta

Liela gaiša viesnīca, plašs nummuriņš. Patika ērtā nokļūša līdz SPA un baseinu kompleksam no nummuriņa. Ļoti labas pirtis, īpaši patika turku pirts dizaina risinājums. Baseinu kompleks piemērots atpūtai ar bērniem, trīs siltas burbuļvannas, iespēja uzspēlēt ūdens bumbu un iegādāties atspirdzinošos dzērienus un baudīt tos turpat ūdens bārā. Bērniem trīs jautras ūdens atrakcijas, trubas. Patika plašums un netraucēja arī apkārt esošie bērni. Patiks tiem, kas vēlas apvienot mieru, atpūtu ar nelielām izklaidēm. Sāls kambaris ļoti relaksējošs! Bagātīgs brokastu Zviedru galds, garšīgas vakariņas, liels piedāvājums. Patika dzīvā mūzika.


9.8/10

7.0

Atis

Pirmais iespaids, ne visai. Viesnīca starp uzņēmuma teritoriju un graustu. Paklāji numuriņā netīri/pleķaini, nobružātas sienas. Viesnīcas saimnieks to pienācīgi nekopj-nolaista. Vakariņas un brokastis lieliskas. Cenas - zemas. WiFi - maksas,  parole: trasalis123. Ja nav augstas prasības pret telpām, tad ok.


7.0/10

8.7

Jolanta

Labdien!

Iepriekš lasot atsauksmes par šo SPA, varu teikt, ka domas nav mainījušās. Priekš 3 zvaigņu viesnīcas, esam apmierināti ar saņemto pakalpojumu.

Jāpiekrīt iepriekš rakstītajiem komentāriem, ka SPA telpas ir nedaudz vēsas, līdz ar to ik pa laikam nācās karsēties pirtīs. Atrakcijas parks navtik liels, kā domājam, bet priekš 7 gadīga bērna, ļoti labi. Boulinga telpas gan endaudz kleidz pēc remonta :)

Numuriņš bija pavēss, bet visticamāk, ka tas tāpēc, ka tika pēdējais numuriņš pašā galā. Bet situācija tika operatīvi novērsta, tika iedots sildītājs un numuriņā bija silti.

Vakariņās varbūt nebija tik liela izvēle, kā sacīt jāsaka, kas pirmais nāk, dabuj vislielāko izvēli, bet brokastis gan bija bagātīgas.

Kopvērtējumā esam apmierināti ar šo izvēli un laba atpūta pirms jaunas darba nedēļas.8.7/10

4.8

Edgars


4.8/10

8.8

Dita


8.8/10

9.0

Tatjana


9.0/10

9.3

Liega

Viesnīca kopumā bija laba, atbilstoša 3* līmenim. Ģimenes numurs plašs, bet var just, ka to vietām skāris laika zobs.

Akvaparks nav liels, bet ja dodas ar maziem bērniem, tad pilnībā pietiekošs. SPA centrā sniegtie pakalpojumi bija kvalitatīvi.

Ēdināšana ļoti laba. Izvēle nav milzīga, bet viss ļooti garšīgs. Vakarā restorānā spēlēja dzīvā mūzika.


9.3/10

10.0

Diāna


10.0/10

5.1

Ints


5.1/10

8.8

SIMONA

Iepriecināja tas, ka ģimenes numuriņā bija divas atsevišķas "istabas", nevis 3 gultas rindiņā. Tā kā atpūtāmies kopā ar 11gadīgu bērnu, ir svarīgi, lai katram būtu sava vieta. Mazliet pietrūka mazais apgaismojums pie lielās gultās, taču tas nebojāja kopējo sajūtu. Numuriņš tīrs, kārtīgs. Masāžas ļoti labas un par ļoti labu cenu. Baseinu un piršu kompleksā daudz cilvēku, nācās uzgaidīt, lai tiktu iekšā, taču arī lielajā burzmā atradām vietu sev. Personīgi nepatika tas, ka var sēdēt burbuļvannā un dzert alu no plastmasas glāzītēm. Bet varbūt kādam tieši tas patīk :) Piedāvājumā iekļautās vakariņas un brokastis ļoti bagātīgas un garšīgas. WIFI par 5LT dienā. Nedabūjām paketē iekļauto boulingu, jo bija sestdienas vakars un tur notika pasākums no malas, taču tas nekādā veidā nesabojāja atpūtu, kuru uzskatām par izdevušos! Value for the money, tā teikt :)

8.8/10

9.9

Jurijs

VIS BIJA LOTI LABI


9.9/10

8.7

Agnese

Viesnīcas nummuriņi ļoti vienkārši, taču ir viss nepieciešamais komfortablai dzīvošanai. Vienīgais, kas nepatīkami iekrita acīs - grīdas segums, kuru klāja neskaitāmi traipi un pleķi un dvieļi, kuriem atirušas malas. Brokastīs un vakariņās zviedru galds ar tiešām plašu izvēli, tikai ieteikums iet vakariņot laicīgi, citādi izvēle krietni sašaurinās. Pirts un baseinu komplekss labs, patika, ka atšķirībā no citiem apmeklētajiem baseinu kompleksiem, šeit bija lielāks skaits burbuļvannu kā arī novērtējām bērnu baseinu, jo atpūtāmies ar gadu vecu mazuli. Kopumā atpūtu vērtējam kā izdevušos.


8.7/10

8.7

Sanita


8.7/10

6.7

Valdis


6.7/10

5.3

Līga


5.3/10

9.2

Iveta

Viesnīcas pakalpojumi bija ļoti labi. Atpūta bija lieliska. Vienīgi atpūsties ar bērniem nebrauktu, jo baseinu kompleksā pati telpa ir ļoti vēsa, bērniem būtu auksti. Vēl viens neliels trūkums ir tas, ka sestdien un svētdien apkalpošanu numurā atteica,varot pasūtīt tikai pēc 11:00, kaut gan piedāvājumā ir iekļauts, ka var pasūtīt numuriņā jau no 8:00, zvanot izrādās, ka tas ir domāts tikai darbdienās. Kurš gan darbdienās var izrauties atpūsties.


9.2/10

7.9

Lienite


7.9/10

9.6

Ramona

Pavadijām brīnišķīgu nedēļas nogali jaukā, tīrā viesnīcā. Lai gan viesnīcai ir piemērotas tikai trīs zvaigznītes, kas varētu vedināt uz domām, ka kaut kas varētu būt ne tā kā vēlētos, ēdināšana bija lieliska, personāls jauks un atsaucīgs, procedūras sakārtotas klientam vēlamajā laikā, numuriņš tīrs un kārtīgs, lai gan bijām apmetušie lux numuriņā, domāju, ka citos bija tieši tikpat tīrs un kārtīgs. Tā kā mēs ieradāmie vēlu vakarā un nepaspējām izmantot visas procedūras vakarā un no rīta līdz brīdim, kad bija jāizčekojas, nevienam nesagādāja problēmas, ka mēs akvaparkā paredzēto laiku izmantojām pēc izčekošanās no viesnīcas. Noteikti apmeklēsim arī citreiz šo viesnīcu, arī kopā ar bērniem.


9.6/10

9.2

Maija


9.2/10

10.0

karina


10.0/10

9.3

Artūrs

Ļoti forša vieta! Personāls super! Bijām ar bērniem. Visi priecīgi. Viesnīca bija labāka, nekā bijām cerējuši. Garšīgas vakariņas. Labas cenas. Boulingu, vakariņas un sāls istabu vajag rezervēt uzreiz atbraucot. SPA vajag rezervēt dažas dienas iepriekš. Otrajā dienā pilsētā superīgas vietas tūrismam  (pils, restorāni, suvenīri). Vismaz vienu reizi jāaizbrauc. Mēs brauksim vēl.


9.3/10

7.4

Mārīte

Fantastiska atpūta un relaksācija par ļoti pieņemamām cenām (daudz lētāk nekā piedāvājumos citos SPA centros) arī citi pakalpojumi, kas nav ietverti iegādātajā piedāvājumā izmantojami par ļoti pieņemamām cenām.Viesnīca, Spa centrs un piršu baseinu centrs atrodas vienā kopējā kompleksā, kvalificēti speciālisti un apkalpojošais personāls. Viesnīcas restorānā tik piedāvatās ļoti garšīgas maltītes par adekvātām cenām.


7.4/10

9.6

Dace

Esam ļoti apmierināti ar šo viesnīcu! Var just, ka viesnīca pavisam jauna, jo viss vēl jauns un tīrs. Visvairāk pārsteidza vakariņas, kas bija iekļautas cenā, jo tās bija ļoti bagātīgas un garšīgas! Spriežot pēc cenas, pat nebijām cerējuši uz tik labu servisu. Arī procedūras priekš šada cenu līmeņa viesnīcām bija ļoti, ļoti labas.

9.6/10

Ģimenes programma (2+2)
Par lieliskām ģimenes brīvdienām, par bērnību! Ūdens prieki un gardas maltītes visai ģimenei!

NAKŠU SKAITS: 1

PIEAUGUŠIE: 2

BĒRNI: 2

118.00€
REZERVĒT
78 atsauksmes