Elektroniskā dāvanu karte atpūtai labākajās Baltijas SPA viesnīcās

GoSPA dāvanu karte elektroniskā formātā, kas derīga atpūtai 38 SPA viesnīcās Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
1

Izvēlies dāvanu kartes vērtību

2

Veic apmaksu uzreiz e-veikalā

3

Saņem dāvanu karti e-pastā

GoSPA dāvanu karti var izmantot atpūtai 38 SPA viesnīcās!

Populārākās Viesnīcas

Izmantošanas noteikumi

Mūsu klientu atsauksmes

Iveta, par atpūtu Tervise Paradiis 4*, Igaunijā

5/5

“GoSPA pakalpojumus esam izmantojuši jau vairākas reizes. Ļoti patīk komunikācija ar konsultanti Kristīni – viņa vienmēr piemeklē labāko atpūtu, ir laipna un atsaucīga. Šoreiz devāmies uz Igauniju kopā ar visu ģimeni, noteikti atgriezīsimies šajā viesnīcā vēl kādu reizi, jo bērni bija sajūsmā par akvaparku, kamēr mēs pieaugušie baudījām SPA procedūras. Paldies vēlreiz par jaukajām brīvdienām!”

Alise, par atpūtu Baltic Beach Hotel & SPA 5*, Latvijā

5/5

“Uzdāvināju mammai dzimšanas dienā dāvanu karti no GoSPA, jo viņa vienmēr ir aizņemta rūpējoties par citiem, sevi atstājot novārtā. Man likās, ka SPA atpūta kā dāvana būtu tieši laikā. Mamma bija ļoti priecīga par pārsteigumu, abas rezervējām atpūtu Jūrmalā. Procedūras bija ļoti relaksējošas un mums patika Garden zona ar lielu baseinu un pirtīm.Viesnīcas darbinieki bija laipni un atsaucīgi. Gan mamma, gan es bijām ļoti uzlādētas un atpūtušās pēc foršajām SPA brīvdienām!”

Sabīne, par atpūtu SPA Vilnius Anykščiai 4*, Lietuvā

5/5

“Lai nosvinētu kāzu gadadienu, uzdāvināju vīram SPA atpūtu mūsu īpašajos svētkos. Viss bija ideāli! Nevienu brīdi nejutāmies, ka atrodamies Lietuvā. Ļoti zinošs personāls, laipna apkalpošana, garšīgi ēdieni, numuriņi tīri un gaiši. Tās bija brīvdienas, kuras atmiņā paliks vēl ilgi. Paldies GoSPA meitenēm! Noteikti ieteikšu Jūsu pakalpojumus draugiem un radiem! :)”

Visas klientu atsauksmes pieejamas šeit.

Iegādājies dāvanu karti jau šodien!

Saņem digitālo dāvanu karti 5 minūšu laikā.