Atteikuma tiesības

SPA piedāvājumu vaučeru pakalpojuma atteikuma tiesības

SPA piedāvājumu vaučeru pakalpojumu sniegšanas noteikumi ir attiecināmi tikai uz gospa.lv piedāvājumu iegādi. Ja klients izvēlas izmantot GoSPA rezervācijas veikšanas pakalpojumu, spēkā stājas rezervācijas pakalpojuma noteikumi.

  1. Klientam fiziskai personai ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no līguma, neminot iemeslu, tikai tad, ja pakalpojums vēl nav izmantots. Ja pakalpojuma izmantošanai jau ir noteikts (rezervēts) konkrēts izmantošanas datums, atteikuma tiesības nav spēkā. 
  2. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beidzas pēc 14 dienām, sākot no Paziņojuma saņemšanas dienas.
  3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Klients fiziska persona ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa e-pastu) informē Pakalpojumu sniedzēju par lēmumu atteikties no līguma.
  4. Nauda par apmaksātu un neizmantotu Pakalpojumu var tikt atgriezta, ja: 1) Klients -fiziska persona – izmanto atteikuma tiesības, 2) Tiešais pakalpojuma sniedzējs vietu trūkuma dēļ nevar sniegt Pakalpojumu, 3) Tiešais pakalpojuma sniedzējs maina Pakalpojuma būtiskos nosacījumus.
  5. Nauda klientam tiek atgriezta 30 kalendāro dienu laikā no brīža, kad sabiedrība saņem atteikuma tiesību paziņojumu no klienta.
  6. Piedāvājumu vaučeru pakalpojuma atteikuma tiesības ir attiecināmas tikai uz piedāvājumu vaučeru iegādi. Ja vaučeris tiek izmantots GoSPA rezervācijas pakalpojuma ietvaros, spēkā stājas rezervācijas pakalpojuma lietošanas noteikumi. Ja vaučeris tiek izmantots rezervācijas veikšanai pa tiešo viesnīcā, spēkā stājas viesnīcas pakalpojumu lietošanas noteikumi.